SS: Enjekte edilen kişilerin sadece %1-%5’inin Covid’den öldüğünü söylediklerinde muhtemelen doğruyu söylüyorlar.

Bu nedenle, iğneyi yaptırmayan ve komorbiditeleri olan ve Covid ile ölmekte olan günde birkaç yüz kişi olabilir.

Ancak: Söylemedikleri şey, enjeksiyonu aldıktan sonra kaç kişinin öldüğü veya ciddi olumsuz etkileri olduğu.

Bu sayı bize asla söylenmeyecek ve VAERS’ın söylediğinden çok daha yüksek.

Karşılaştırılması gereken gerçek sayılar bunlar. Covid ile ölmek veya ciddi şekilde hastalanmak vs enjeksiyonla ölmek veya ciddi şekilde hastalanmak.

71 Comments

1. Adıyaman merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, sağolun 12-07-2021 01:52:25

2. Gaziantep dan kimler var. SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek . Merhabalar paylaşımın süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , gaye – 161

3. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-07-2021 01:54:24

4. Aksaray dan kimler var. SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek . Mrb siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 346

5. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

6. Merhaba herkese sayfan süper ötesi dikkat çekici, sağolun

7. Kırıkkale dan kimler var. SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 478

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz iyi, sağolun , elif yılmaz – 416

9. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun

10. selam arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, twitter da paylaştım

11. Niğde merkezden ben emin. Merhabalar sayfan inanki mükemmel, twitter da paylaştım 12-07-2021 02:04:18

12. Kocaeli dan kimler var. SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 346

13. Bilecik dan kimler var. SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek . Selam web sitesi inanki iyi, saolun , Hasan – 463

14. Aydın dan kimler var. SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek . Merhabalar paylaşımın harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 443

15. Slm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 353

17. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, şukuladım

18. Şırnak merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 12-07-2021 02:15:25

19. Merhaba herkese sayfanız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. Mrb web siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 22

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 294

22. Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 238

23. Rize dan kimler var. SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek . selamun aleyküm siteniz cidden iyi, sağolun , memo – 446

24. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz valla çok güzel, face de paylaştım 12-07-2021 03:07:45

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 51

26. Gürbüz Reply

Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. Slm siteniz valla hayran edici, saolun , Gürbüz – 358

27. Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten iyi, sağolun , mehmet – 152

28. Bingöl merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımınız valla iyi, sosyal medyada paylaştım 12-07-2021 03:15:39

29. Kırklareli dan kimler var. SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek . Mrb bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 469

30. Konya merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 12-07-2021 03:21:02

31. Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 248

32. Düzce dan kimler var. SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek . Slm sayfanız gerçekten dikkat çekici, saolun , emin – 416

33. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

34. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

35. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2021 03:23:29

36. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek . Slm siten vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 203

37. Sakarya merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 12-07-2021 03:29:01

38. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek . Selam herkese sayfa harbiden hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 419

39. Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 107

40. Selamlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

41. Eskişehir dan kimler var. SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok güzel, teşekkürler , doruk – 115

42. Siirt merkezden ben doruk. Selamlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 12-07-2021 22:20:45

43. Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 332

44. Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , – 126

45. Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 144

46. Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, tebrikler , ali – 194

47. Diyarbakır dan kimler var. SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok güzel, sağolun , Emine – 243

48. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

49. Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi güzel, tebrikler , Aylin – 228

50. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

51. Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. Mrb web sitesi süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 375

52. Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha dikkatimi çekti, sağolun , ali – 13

53. Erzincan merkezden ben doruk. Selam herkese siten yeminle çok güzel, tebrikler 28-07-2021 17:06:07

54. Elazığ merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siten inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 02-08-2021 13:28:50

55. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok güzel, face de paylaştım 03-08-2021 08:12:38

56. Gürbüz Reply

Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 439

57. Kars dan kimler var. SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek . Merhabalar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 471

58. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

59. Sakarya dan kimler var. SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek . Merhaba siteniz ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 395

60. Yalova merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun 11-08-2021 16:20:22

61. Merhaba sayfanız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

62. Giresun merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-08-2021 20:56:52

63. Çanakkale merkezden ben banu. Slm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 31-08-2021 14:52:32

64. Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 264

65. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

66. Diyarbakır dan kimler var. SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek . Mrb bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 234

67. selamun aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

68. Bu konu : ” SS: Enjeksiyon ölüm ücreti vs Covid ölüm ücreti ile ölmek ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, şukuladım , emin – 424

Write A Comment