SS: Hollywood pedofili, çeşitli çocukların yönetmeni, çocuk yıldızla karşılaşmaları hakkında yazdığı yazıyı gösteriyor.

Ona ne zaman ve ne kadar süreyle erişime izin verileceği sorusu çok fazla telaşla çevriliydi ve bir kez olsun flack ordusunun endişesini paylaştım, çünkü o sadece bir çocuk değil, çalışan bir çocuktu. dokuz buçuk saatlik bir gün. Son olarak, bantlamanın ikinci gününde öğle yemeği molası sırasında soyunma odasında bana 10 dakika verildi.

Son derece hoş, çekiciydi, arkadaş canlısı ve işbirlikçiydi ama yine de garip bir deneyimdi. Çocuklar tarafından eğrilmeye alıştım, ancak çocuklar tarafından açıkça yetişkin bir şekilde eğilmemeye alıştım: performansı kesinlikle ona Nick’in Talent 101’de A kazandırırdı.

… khaimeraisbae tarafından gönderildi
[comments]

“SS: Hollywood pedofili, çeşitli çocukların yönetmeni, çocuk yıldızla karşılaşmaları hakkında yazdığı yazıyı gösteriyor.” üzerine 11 yorum

1. Antalya merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 08-10-2020 03:49:31

2. Karaman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-10-2020 04:21:44

3. Kilis merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 08-10-2020 07:32:08

4. Bartın merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-10-2020 09:52:33

5. Manisa dan kimler var. SS: Hollywood pedofili, çeşitli çocukların yönetmeni, çocuk yıldızla karşılaşmaları hakkında yazdığı yazıyı gösteriyor. . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 433

6. Manisa dan kimler var. SS: Hollywood pedofili, çeşitli çocukların yönetmeni, çocuk yıldızla karşılaşmaları hakkında yazdığı yazıyı gösteriyor. . Selam sayfan ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , ali – 182

7. Batman dan kimler var. SS: Hollywood pedofili, çeşitli çocukların yönetmeni, çocuk yıldızla karşılaşmaları hakkında yazdığı yazıyı gösteriyor. . Merhaba sayfanız süper ötesi çok iyi, tebrikler , ziya – 124

8. Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, saolun 19-10-2020 17:10:26

Yorum yapın