SS: Haberlerde aylarca test tesislerinde uzun kuyruklar gördüm. Buna genellikle yüksek vaka sayılarının grafikleri eşlik ediyordu.

Spike Protein Enjeksiyonunun ilk birkaç haftasında oldukça uzun çizgiler gördüm.

Son birkaç haftadır, enjeksiyon merkezlerinde herhangi bir çizgi gördüğümü hatırlamıyorum. Bununla birlikte, yüzlerce hatta binlerce açık randevu olduğunu ve “mobil enjeksiyon üniteleri” planını okudum.

Bunların hepsi genel gözlemlerdir. Hiçbir enjeksiyon olmadığını iddia etmiyorum. Ama bunu fark eden tek kişi ben miyim acaba?

9 Comments

1. Bu konu : ” SS: Spike Protein Enjeksiyonu İçin Vs Hatlarını Test Etme Hatları ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 415

2. Bu konu : ” SS: Spike Protein Enjeksiyonu İçin Vs Hatlarını Test Etme Hatları ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi mükemmel, tebrikler , ahmet – 333

3. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

4. Adana merkezden ben ali. Mrb sayfa vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 25-04-2021 09:58:32

5. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 25-04-2021 19:02:12

6. Bu konu : ” SS: Spike Protein Enjeksiyonu İçin Vs Hatlarını Test Etme Hatları ” çok güzel. Selam sayfa inanki güzel, teşekkürler , Hasan – 48

7. Çorum dan kimler var. SS: Spike Protein Enjeksiyonu İçin Vs Hatlarını Test Etme Hatları . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 190

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” SS: Spike Protein Enjeksiyonu İçin Vs Hatlarını Test Etme Hatları ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 340

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link