Kategoriler
Genel

SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”?

Sadece ben miyim, yoksa bir grup beyaz insan bir grup çocuğu bir yeraltı pedo kaçakçılığı halkasından kurtarsaydı, bu altta Trump’tan, bütün sağdan, Fox, MSM’den bile, Jenna susmayacaktı onunla ilgili tüm hayatı boyunca. Neden hepsi bu kadar sessiz?

Ciddi, Trump nerede? (Şaşırtıcı derecede sessiz) Jenna Jameson nerede? (BLM’nin kürtajcı bebek katilleri hakkında sıralanıyor)

Trump’ın bizi pedostan kurtaracağını mı sanıyordum?

Jenna Jameson’un yeraltı pedo problemini önemsediğini düşündüm?

Belki de sadece çocukları kurtarmak için Kasım ayına kadar bekliyor.

Belki Jenna iyi haberleri duymamıştır.

MAGA ekibim nerede? Çünkü siyah topluluklar ve BLM (evet gerçek BLM, bunun için bir kalbi olanlar) polisleri yapamadığı veya yapamayacağı zaman çocukları bir pedo halkasından kurtararak Amerika’yı biraz daha büyük hale getirdi.

Neden hep birlikte dayanamıyorsunuz?

Demek istediğim, eğer bir beyaz grup bir grup çocuğun insan kaçakçılığına yol açmasına neden olduysa, bu alt bölüm, MSM, NBC, Trump, Jenna, Yalled şu anda apeshit oluyor.

“SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”?” için 27 yanıt

Burdur merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 02-07-2020 12:30:45

Sivas merkezden ben doruk. Merhaba sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-07-2020 14:33:48

Çanakkale merkezden ben gaye. Slm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 28-07-2020 10:10:30

Çankırı merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-08-2020 10:00:54

Kilis merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 07-08-2020 02:01:50

Konya merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 19:43:48

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 01-09-2020 15:30:44

Denizli merkezden ben Emine. Mrb web sitesi inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 20-09-2020 20:27:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir