Sadece ben miyim, yoksa bir grup beyaz insan bir grup çocuğu bir yeraltı pedo kaçakçılığı halkasından kurtarsaydı, bu altta Trump’tan, bütün sağdan, Fox, MSM’den bile, Jenna susmayacaktı onunla ilgili tüm hayatı boyunca. Neden hepsi bu kadar sessiz?

Ciddi, Trump nerede? (Şaşırtıcı derecede sessiz) Jenna Jameson nerede? (BLM’nin kürtajcı bebek katilleri hakkında sıralanıyor)

Trump’ın bizi pedostan kurtaracağını mı sanıyordum?

Jenna Jameson’un yeraltı pedo problemini önemsediğini düşündüm?

Belki de sadece çocukları kurtarmak için Kasım ayına kadar bekliyor.

Belki Jenna iyi haberleri duymamıştır.

MAGA ekibim nerede? Çünkü siyah topluluklar ve BLM (evet gerçek BLM, bunun için bir kalbi olanlar) polisleri yapamadığı veya yapamayacağı zaman çocukları bir pedo halkasından kurtararak Amerika’yı biraz daha büyük hale getirdi.

Neden hep birlikte dayanamıyorsunuz?

Demek istediğim, eğer bir beyaz grup bir grup çocuğun insan kaçakçılığına yol açmasına neden olduysa, bu alt bölüm, MSM, NBC, Trump, Jenna, Yalled şu anda apeshit oluyor.

Author

87 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Mrb sayfan vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 26-06-2020 02:12:52

2. Merhaba herkese siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım

3. Mrb sayfan gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

4. Burdur merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 02-07-2020 12:30:45

5. Selam herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

6. Rize merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, saolun 10-07-2020 17:09:28

7. Siirt merkezden ben gaye. Merhaba sayfa süper ötesi çok iyi, teşekkürler 12-07-2020 01:16:23

8. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, sağolun

9. Sivas merkezden ben doruk. Merhaba sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-07-2020 14:33:48

10. Merhabalar siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

11. Tunceli merkezden ben banu. Selamlar siteniz valla güzel, teraziye tıkladım 24-07-2020 22:37:10

12. Çanakkale merkezden ben gaye. Slm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 28-07-2020 10:10:30

13. Nevşehir merkezden ben Aylin. Slm siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun 28-07-2020 20:40:43

14. Çankırı merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-08-2020 10:00:54

15. selamun aleyküm web siten valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

17. Kilis merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 07-08-2020 02:01:50

18. Konya merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 19:43:48

19. Yalova merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, saolun 15-08-2020 07:28:12

20. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

21. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

22. Düzce merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa vallaha güzel, twitter da paylaştım 26-08-2020 20:00:36

23. Çorum merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi iyi, tebrikler 29-08-2020 14:31:03

24. Yalova merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok iyi, şukuladım 30-08-2020 06:08:14

25. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 01-09-2020 15:30:44

26. Denizli merkezden ben Emine. Mrb web sitesi inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 20-09-2020 20:27:20

27. Zonguldak merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz valla hayran edici, teşekkürler 22-09-2020 01:48:05

28. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun

29. Mardin merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 02-10-2020 11:43:49

30. Sinop merkezden ben ali. Mrb paylaşımın inanki çok güzel, sağolun 02-10-2020 11:56:20

31. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

32. Burdur merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-10-2020 14:31:22

33. Bu konu : ” SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 196

34. Kırıkkale merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, saolun 28-10-2020 04:03:39

35. Bu konu : ” SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 460

36. Karaman dan kimler var. SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? . Selam herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 122

37. Merhaba paylaşım süper ötesi hayran edici, şukuladım

38. Rize merkezden ben gaye. Slm sayfanız valla güzel, şukuladım 09-11-2020 02:29:18

39. Merhaba herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, saolun

40. Iğdır merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 23-11-2020 23:54:24

41. Bu konu : ” SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? ” çok güzel. Slm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 384

42. Bu konu : ” SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 475

43. Gürbüz Reply

Samsun dan kimler var. SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? . Selamlar paylaşımınız harbiden güzel, şukuladım , Gürbüz – 409

44. Merhabalar sayfan vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

45. Kastamonu merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 05-12-2020 14:01:32

46. Bitlis dan kimler var. SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , banu – 361

47. Gürbüz Reply

Bu konu : ” SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 418

48. merhaba arkadaşlar web sitesi valla güzel, facebookta paylaştım

49. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

50. selamun aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

51. Bingöl dan kimler var. SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? . Slm sayfan valla hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 355

52. Mersin dan kimler var. SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, saolun , memo – 199

53. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 475

54. Van merkezden ben Aylin. Selam herkese siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 31-12-2020 13:06:33

55. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? . Merhaba sayfan inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 487

56. Sivas merkezden ben ali. Merhaba web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 13-01-2021 17:12:39

57. Hakkari merkezden ben ali. Selam web siten valla hayran bıraktı, sağolun 16-01-2021 17:15:42

58. Bingöl dan kimler var. SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? . Slm web siten valla çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 153

59. Adana merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-01-2021 21:41:23

60. selam arkadaşlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

61. Kahramanmaraş dan kimler var. SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? . Selamlar web siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 5

62. Manisa merkezden ben doruk. Mrb sayfan inanki ilgi uyandırıcı, saolun 10-02-2021 08:22:10

63. Bu konu : ” SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? ” çok güzel. Slm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 401

64. Karaman dan kimler var. SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? . Selamın aleyküm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 64

65. Bu konu : ” SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? ” çok güzel. Slm siteniz harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 445

66. Eskişehir dan kimler var. SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? . selamun aleyküm web siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 282

67. Bu konu : ” SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 124

68. Kütahya dan kimler var. SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? . Slm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 285

69. Edirne merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 08-03-2021 16:57:43

70. Bursa merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfan inan ki iyi, twitter da paylaştım 15-03-2021 23:24:31

71. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? . Selam herkese paylaşımınız harbiden dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 19

72. Bu konu : ” SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? ” çok güzel. Selam siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 39

73. Bartın merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın inanki iyi, sağolun 25-03-2021 09:31:13

74. Karaman dan kimler var. SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? . Slm bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 317

75. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

76. Bu konu : ” SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 492

77. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki güzel, şukuladım , elif yılmaz – 449

78. Merhaba herkese web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım

79. Ardahan merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım 06-05-2021 06:04:47

80. Malatya dan kimler var. SS: TPTB bu noktada oyunu kazanıyor. Böl ve fethet. Hepiniz bu boku böldüler. Neden ulusal olmayan başlıkları “siyah topluluk çocukları pedo halkasından kurtarıyor”? . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 264

81. Bursa merkezden ben emin. Selam paylaşım harbiden iyi, teraziye tıkladım 07-05-2021 05:13:57

82. Karaman merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfa valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-05-2021 18:54:13

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link