SS: Değeri için bunu al. Bu Singapur’dan gelen bilgiler.

Covid-19, SarsCov2 virüsünün neden olduğu bir hastalık değildir. Bu bir virüs değildir. Mutasyona uğramış bir bakteridir (radyasyon yoluyla).

Ancak bakterilerin neden olduğu pıhtılaşma gerçektir ve insanlar bu şekilde ölüyor.

Eğer doğruysa, bu, “virüs” enjeksiyonlarının neden başarısız olduğu, Ivermectin’in neden bu kadar iyi çalıştığı dahil olmak üzere ÇOK ŞEYİ açıklıyor. Ayrıca neden insanlara enjeksiyon yaptırmak için bu kadar güçlü bir baskı var. Kapağın bu şeyden kurtulmak üzere olduğunu biliyorlar.

18 Comments

1. Gaziantep dan kimler var. SS: Virüs DEĞİL Bakterilerin Neden Olduğu Covid-19 Kan Pıhtısı . selam arkadaşlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, saolun , emin – 43

2. Şırnak dan kimler var. SS: Virüs DEĞİL Bakterilerin Neden Olduğu Covid-19 Kan Pıhtısı . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 344

3. Erzurum dan kimler var. SS: Virüs DEĞİL Bakterilerin Neden Olduğu Covid-19 Kan Pıhtısı . selam arkadaşlar sayfa inan ki mükemmel, tebrikler , – 187

4. İstanbul dan kimler var. SS: Virüs DEĞİL Bakterilerin Neden Olduğu Covid-19 Kan Pıhtısı . Merhabalar web sitesi cidden çok güzel, face de paylaştım , doruk – 413

5. Bu konu : ” SS: Virüs DEĞİL Bakterilerin Neden Olduğu Covid-19 Kan Pıhtısı ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 500

6. Bu konu : ” SS: Virüs DEĞİL Bakterilerin Neden Olduğu Covid-19 Kan Pıhtısı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 137

7. Bu konu : ” SS: Virüs DEĞİL Bakterilerin Neden Olduğu Covid-19 Kan Pıhtısı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sağolun , ali – 39

8. Afyon dan kimler var. SS: Virüs DEĞİL Bakterilerin Neden Olduğu Covid-19 Kan Pıhtısı . Selamlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 175

9. Ordu merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 31-08-2021 14:53:23

10. Uşak dan kimler var. SS: Virüs DEĞİL Bakterilerin Neden Olduğu Covid-19 Kan Pıhtısı . Selamlar siteniz vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 420

11. Tokat dan kimler var. SS: Virüs DEĞİL Bakterilerin Neden Olduğu Covid-19 Kan Pıhtısı . Selam herkese web sitesi inan ki iyi, teşekkürler , ali – 43

12. Bu konu : ” SS: Virüs DEĞİL Bakterilerin Neden Olduğu Covid-19 Kan Pıhtısı ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 66

13. Yalova dan kimler var. SS: Virüs DEĞİL Bakterilerin Neden Olduğu Covid-19 Kan Pıhtısı . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 303

14. Kahramanmaraş merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım 13-09-2021 15:51:35

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” SS: Virüs DEĞİL Bakterilerin Neden Olduğu Covid-19 Kan Pıhtısı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 237

Write A Comment