Şu anda Hindistan’da, SSR’nin ani ölümü hakkında iki teori yüzüyor – bu davada 4 baş zanlı tarafından önerilen İntihar Teorisi; & Medya ve Bihar Polisi tarafından önerilen Cinayet teorisi. (Bununla ilgili hiçbir şey bilmiyorsanız, şuna bir göz atmanızı öneririm: SSR Çantası)

Hangisinin doğru veya yanlış olduğu konusunda yorum yapmayacak olsam da, bunun Bolly – yasadışı uyuşturucu / yeraltı örgütleri arasındaki suç bağını örtmek için büyük bir komplo olduğuna inanıyorum. Belki, sadece belki, SSR kendisini bu bağlantı noktasının ortasında buldu ve öldürüldüğünde fasulyeleri dökmek üzereydi VEYA şantaja uğradı ve o kadar tehdit edildi ki intihar etmenin kendisi için en iyisi olacağına inandı.

Rhea Chakraborty aleyhindeki davaya gelince, o bu satranç oyununda bir piyon ve bu piyonu ele geçirmekten mutluluk duyduğumuz için, bu yasadışı örgütün Hindistan Emniyet Teşkilatından kaçmaya çalışmasının gerçek kralı.

SSR için Adalet talep eden taraftarların yanında yer alan medya, bu yasadışı örgüt tarafından tamamen satın alındı. Arnab’ın Republic Network’ü + Aaj Tak, beynin gözü kapalı kalmasına ve kaçmasına izin vermek için Rhea’ya odaklanıyor. Zee News, eyalet hükümetini ve Emniyet Teşkilatını sorgulamaya çalışıyor ve halkın yakında devrilebilecek eyalet hükümetine karşı dönmesine izin veriyor (bu da Zee News’un BJP propogandası olabileceği anlamına geliyor).

Bihar hükümeti, Bihar seçimleri biter bitmez ilgilenmeyi bırakacak ve RJD daha iyi vaatler vermediği sürece, JD (U) bunu bir toprak kayması yaparak kazanabilir. Bu Bihar seçimi tamamen bu konu etrafında yapılacaktır, diğer tüm konular yan meseleler olacaktır.

Maharashtra hükümeti yanlış zamanda yanlış bir şey yapıyor. Atmış oldukları adımları erteleyebilirler ve bu davada merkezle işbirliği yapabilirlerse, çok fazla iyi niyet kazanabilecekler. Dürüst olmak gerekirse, hiçbir şekilde yasadışı faaliyetlerle suçlanmıyorlar ve olmayacaklar (UT hükümeti herhangi bir eyalet hükümetinin Maharashtra’da son 20 yılda yaptığı en iyi işi yapıyor). Ama şu anda burada göz ardı edilmeli ve diğer konulara odaklanmalılar.

Çok, çok büyük olasılıkla, Rhea, erkek kardeşi ve asistanları işlerini bitirdi ve NCB tarafından en az 7 yıl hapse ve CBI tarafından biraz daha hapis cezasına çarptırılacak. Ancak asıl endişe verici olan, büyük olasılıkla bilinen bir yeraltı figürü olan gerçek kral yakalanıncaya kadar gerçekler ortaya çıkmayacak – ama sıradan insan onu tanımıyor.

Ayrıca, burada daha fazla ABD dışı komplo teorisi bulabilir miyiz, dünya bunların çoğunu gördü, şimdi bazılarını okuyalım.

Author

69 Comments

1. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 13:33:24

2. Bingöl merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, sağolun 14-09-2020 13:46:28

3. Bingöl merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 06:52:33

4. Çanakkale merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi valla hayran edici, saolun 02-10-2020 09:24:57

5. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:19:33

6. Ordu merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 13:23:51

7. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selamlar web siten inan ki çok güzel, sağolun 02-10-2020 13:24:03

8. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

9. Bu konu : ” SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 18

10. Bu konu : ” SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 99

11. Samsun merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 21-10-2020 16:10:01

12. İzmir merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 13-11-2020 23:15:46

13. Mersin dan kimler var. SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi . Selamlar paylaşımın cidden hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 12

14. Mersin merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 24-11-2020 00:37:01

15. Kars merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-12-2020 17:05:38

16. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

17. Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten harbiden iyi, saolun 15-12-2020 22:44:43

18. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

19. Bu konu : ” SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 347

20. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

21. Bu konu : ” SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 40

22. Eskişehir merkezden ben ali. Merhaba herkese siten inanki güzel, teşekkürler 12-01-2021 00:49:19

23. Mrb sayfa vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

24. Samsun dan kimler var. SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 209

25. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz harbiden mükemmel, sağolun

26. Selamlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

27. Şırnak merkezden ben emin. Mrb paylaşımın valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-02-2021 09:10:41

28. Kırıkkale dan kimler var. SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi . Selam sayfa süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 450

29. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, sağolun

30. Bu konu : ” SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , hatice – 366

31. Mersin dan kimler var. SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi . Merhaba siteniz gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , – 57

32. Van dan kimler var. SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi . Merhaba siteniz inanki çok iyi, sağolun , gaye – 177

33. Bu konu : ” SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 430

34. Tokat merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, saolun 16-03-2021 19:42:48

35. Bu konu : ” SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 360

36. selamun aleyküm siteniz vallaha çok iyi, facebookta paylaştım

37. Ardahan merkezden ben emin. Merhabalar web siten vallaha hayran edici, face de paylaştım 08-04-2021 01:03:20

38. Muş merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkat çekici, şukuladım 09-04-2021 18:03:06

39. Nevşehir merkezden ben hatice. Merhabalar web siten gerçekten iyi, tebrikler 15-04-2021 07:31:05

40. Erzurum merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 25-04-2021 12:47:08

41. Muş merkezden ben emin. Selamlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 05-05-2021 17:41:53

42. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 14

43. Bu konu : ” SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki hayran bıraktı, sağolun , Emine – 411

44. Çankırı dan kimler var. SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi . Merhaba paylaşımın süper ötesi mükemmel, tebrikler , gaye – 255

45. Tekirdağ merkezden ben ali. Selam web siten ciddiyim çok güzel, şukuladım 20-05-2021 07:39:38

46. Ağrı merkezden ben memo. Selam herkese siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-05-2021 23:52:39

47. Tunceli dan kimler var. SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi . Selam sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 347

48. Iğdır merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-06-2021 08:54:32

49. Gürbüz Reply

Bu konu : ” SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 202

50. Bu konu : ” SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 160

51. Mrb paylaşım süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

52. Gürbüz Reply

Bu konu : ” SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi ” çok güzel. Mrb bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 358

53. Slm siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

54. Bu konu : ” SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 466

55. Sinop dan kimler var. SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi . Selamın aleyküm web siten inanki iyi, sağolun , ziya – 433

56. Batman dan kimler var. SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi . Slm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 416

57. Iğdır merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz inanki hayran bıraktı, şukuladım 10-07-2021 02:47:56

58. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımınız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

59. Kütahya merkezden ben ahmet. Selamlar web siten harbiden mükemmel, tebrikler 11-07-2021 19:11:57

60. Bu konu : ” SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , emin – 479

61. Karabük dan kimler var. SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , ali – 455

62. Kırıkkale merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-07-2021 15:00:51

63. Rize dan kimler var. SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi . Slm siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 213

64. Kütahya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten valla hayran edici, facebookta paylaştım 27-07-2021 04:02:55

65. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link