SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi

Şu anda Hindistan’da, SSR’nin ani ölümü hakkında iki teori yüzüyor – bu davada 4 baş zanlı tarafından önerilen İntihar Teorisi; & Medya ve Bihar Polisi tarafından önerilen Cinayet teorisi. (Bununla ilgili hiçbir şey bilmiyorsanız, şuna bir göz atmanızı öneririm: SSR Çantası)

Hangisinin doğru veya yanlış olduğu konusunda yorum yapmayacak olsam da, bunun Bolly – yasadışı uyuşturucu / yeraltı örgütleri arasındaki suç bağını örtmek için büyük bir komplo olduğuna inanıyorum. Belki, sadece belki, SSR kendisini bu bağlantı noktasının ortasında buldu ve öldürüldüğünde fasulyeleri dökmek üzereydi VEYA şantaja uğradı ve o kadar tehdit edildi ki intihar etmenin kendisi için en iyisi olacağına inandı.

Rhea Chakraborty aleyhindeki davaya gelince, o bu satranç oyununda bir piyon ve bu piyonu ele geçirmekten mutluluk duyduğumuz için, bu yasadışı örgütün Hindistan Emniyet Teşkilatından kaçmaya çalışmasının gerçek kralı.

SSR için Adalet talep eden taraftarların yanında yer alan medya, bu yasadışı örgüt tarafından tamamen satın alındı. Arnab’ın Republic Network’ü + Aaj Tak, beynin gözü kapalı kalmasına ve kaçmasına izin vermek için Rhea’ya odaklanıyor. Zee News, eyalet hükümetini ve Emniyet Teşkilatını sorgulamaya çalışıyor ve halkın yakında devrilebilecek eyalet hükümetine karşı dönmesine izin veriyor (bu da Zee News’un BJP propogandası olabileceği anlamına geliyor).

Bihar hükümeti, Bihar seçimleri biter bitmez ilgilenmeyi bırakacak ve RJD daha iyi vaatler vermediği sürece, JD (U) bunu bir toprak kayması yaparak kazanabilir. Bu Bihar seçimi tamamen bu konu etrafında yapılacaktır, diğer tüm konular yan meseleler olacaktır.

Maharashtra hükümeti yanlış zamanda yanlış bir şey yapıyor. Atmış oldukları adımları erteleyebilirler ve bu davada merkezle işbirliği yapabilirlerse, çok fazla iyi niyet kazanabilecekler. Dürüst olmak gerekirse, hiçbir şekilde yasadışı faaliyetlerle suçlanmıyorlar ve olmayacaklar (UT hükümeti herhangi bir eyalet hükümetinin Maharashtra’da son 20 yılda yaptığı en iyi işi yapıyor). Ama şu anda burada göz ardı edilmeli ve diğer konulara odaklanmalılar.

Çok, çok büyük olasılıkla, Rhea, erkek kardeşi ve asistanları işlerini bitirdi ve NCB tarafından en az 7 yıl hapse ve CBI tarafından biraz daha hapis cezasına çarptırılacak. Ancak asıl endişe verici olan, büyük olasılıkla bilinen bir yeraltı figürü olan gerçek kral yakalanıncaya kadar gerçekler ortaya çıkmayacak – ama sıradan insan onu tanımıyor.

Ayrıca, burada daha fazla ABD dışı komplo teorisi bulabilir miyiz, dünya bunların çoğunu gördü, şimdi bazılarını okuyalım.

“SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi” üzerine 10 yorum

1. Iğdır merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 13:33:24

2. Bingöl merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, sağolun 14-09-2020 13:46:28

3. Bingöl merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 06:52:33

4. Çanakkale merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi valla hayran edici, saolun 02-10-2020 09:24:57

5. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:19:33

6. Ordu merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 13:23:51

7. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selamlar web siten inan ki çok güzel, sağolun 02-10-2020 13:24:03

8. Bu konu : ” SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 18

9. Bu konu : ” SSR vakası – Hindistan Komplo teorisi ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 99

Yorum yapın