Bundan bahseden hiçbir şey bulamadım ve bu beni daha tuhaf buluyor.

Google, ‘ciddi bir donanıma ihtiyaç duymayan’ oyun sistemi Stadia ile çıktı, karma incelemeler ve son bir meh listesi halka açık bir şekilde. Yani en büyük rekabeti ortaya çıktığında, kafa derileri çılgına dönüyor ve tüm yeni konsolların yaklaşık% 80’ini yiyorlar ve pek çok insanın saç derisi fiyatını ödeyeceğini hayal edemiyorum (umarım).

Son olayların hem scalper’lar hem de hedef kitleleri için mükemmel bir fırtına sağladığını anlasam da. Bir Switch, Xbox serisi X veya PS5 edinmenin imkansız olması da uygun değil mi, ancak Google hala Stadia’yı satıyor.

Google’ın, rekabeti rehin almak için gruplara fon sağlaması ve halka etkin bir şekilde PS5 / Xbox için 2000 ABD doları veya Google Stadia için 200 ABD doları seçeneği sunması mümkün değil mi? Ve insanlar hiçbir şey yapmasa bile, kafa derisinin saklama birimlerinde toz toplayan tüm bu oyun sistemleri, bu konsolların yavaş ölümüne işaret ediyor. Çünkü yaptığınız birimlerin% 100’ünü peşin olarak satmak harika olsa bile, sadece% 20’si oynanıyorsa, bu oyun satışlarını, çevrimiçi satışları, mikro işlem satışlarını, aksesuar satışlarını yok eder, sadece genel olarak gelecek.

Google’ın bunu yaptığı doğru olmasa bile, ölçeklendirilmiş oyun konsolları çok uzun süre kutunun içinde kalırsa (kafa derileri için büyük bir FU olsa da), yeni nesil oyunlara insanları mobil veya bilgisayara zorlama noktasına kadar zarar verebilir. Google’ın büyük bir dayanağı olduğu alanlar ….

Author

29 Comments

1. Hatay dan kimler var. Stadyumda kafa derisi yok …. . Selam sayfanız valla güzel, saolun , doruk – 33

2. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

3. Selam herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Selam siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun 02-01-2021 17:42:38

5. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

6. Mardin dan kimler var. Stadyumda kafa derisi yok …. . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz güzel, sağolun , ali – 407

7. Bu konu : ” Stadyumda kafa derisi yok …. ” çok güzel. Mrb paylaşım yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 217

8. Manisa merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 20:41:29

9. Ordu dan kimler var. Stadyumda kafa derisi yok …. . Mrb paylaşımın ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , doruk – 498

10. Gürbüz Reply

Isparta dan kimler var. Stadyumda kafa derisi yok …. . Selam herkese sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 202

11. Çankırı merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 26-01-2021 16:55:43

12. Hakkari merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-02-2021 22:51:58

13. Afyon merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 07-02-2021 01:33:15

14. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” Stadyumda kafa derisi yok …. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 25

16. Nevşehir merkezden ben . Selamlar siteniz yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 09-02-2021 07:39:10

17. selamun aleyküm paylaşım valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

18. Sinop dan kimler var. Stadyumda kafa derisi yok …. . Selamın aleyküm paylaşım vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 205

19. Merhaba paylaşımınız süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

20. Bitlis dan kimler var. Stadyumda kafa derisi yok …. . Mrb paylaşımın yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 30

21. Yalova dan kimler var. Stadyumda kafa derisi yok …. . Selam siten harbiden mükemmel, tebrikler , – 306

22. Bu konu : ” Stadyumda kafa derisi yok …. ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 301

23. selamun aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

24. Bu konu : ” Stadyumda kafa derisi yok …. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 15

25. Bu konu : ” Stadyumda kafa derisi yok …. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, saolun , Aylin – 433

26. Bu konu : ” Stadyumda kafa derisi yok …. ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 267

27. Bolu dan kimler var. Stadyumda kafa derisi yok …. . Slm siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler , Hasan – 447

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link