Stargate projesinin babası Bob Monroe

Bu gizliliği kaldırılmış belge burada ve sihir, maneviyat ve gizli gizli bölümlerde 100’lerce kez yayınlandı:

https://www.cia.gov/readingroom/docs/CIA-RDP96-00788R001700210016-5.pdf

Bu belgedeki ifşaatlar bilinç, gerçeklik ve insan olmanın ne olduğu konusundaki görüşümüzü değiştiriyor. Bob Monroe, bilinç keşfinde büyük bir öncüydü ve asla bir kahraman ya da bir guru olmak istemedi. Teknolojiyi icat etmeden önce zaten zengin olan özel bir adamdı.

Bunu kendiniz denemek istiyorsanız, kendinize 45 dakikaya ihtiyacınız var, kulaklık veya kulaklık kullanın, sırt üstü yatın ve görselleştirmeyi kullanın. Bu aktif bir meditasyon gibidir. Etkileri herkes için farklıdır, ancak bazı insanlar bu teknolojiyi kullanarak tam astral seyahat / vücut dışı projeksiyon elde edebilir:

https://youtu.be/ze2jcwu4ddA

Gönderen … BlindingTwilight
[comments]

“Stargate projesinin babası Bob Monroe” üzerine 13 yorum

1. Artvin dan kimler var. Stargate projesinin babası Bob Monroe . Merhabalar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 118

2. Çorum dan kimler var. Stargate projesinin babası Bob Monroe . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun , – 133

3. Antalya dan kimler var. Stargate projesinin babası Bob Monroe . Selamlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun , hatice – 214

4. Osmaniye merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 18-01-2021 08:22:19

5. Ankara dan kimler var. Stargate projesinin babası Bob Monroe . Mrb bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 442

6. Nevşehir dan kimler var. Stargate projesinin babası Bob Monroe . Merhaba web siten inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , memo – 22

7. Aksaray dan kimler var. Stargate projesinin babası Bob Monroe . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 203

8. Artvin dan kimler var. Stargate projesinin babası Bob Monroe . Selamın aleyküm web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 218

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link