Starlink’in dünyanın her yerindeki uzak bölgelere internet sağlaması bekleniyor. Bu, üretkenlik ve kırsal toplulukları etkinleştirme kisvesi altındadır, ancak gerçekte küresel bir gözetim devletini uygulamaktır.

Kaçınılmaz olarak aşılar zorunlu olduğunda, NWO yürürlükte olduğunda ve topluma katılmak için yongalanmanız gerektiğinde, insanlar dünyanın dört bir yanındaki ormanlara, çöllere ve diğer ıssız alanlara kaçmaya ve şebekeden kendi topluluklarını kurmaya karar verecekler. .

TPTB buna izin veremez çünkü olası ayaklanmalara izin verir ve onların sisteminden bir kaçış sağlar.

Bunu önlemenin tek yolu, en uzak yerlerde bile küresel gözetime sahip olmaktır. Bu şekilde sistem çalışır ve kelimenin tam anlamıyla kaçış yoktur.

Starlink’in konusu bu. Elon senin arkadaşın değil.

22 Comments

1. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran edici, saolun

2. Mardin merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 02-08-2021 07:40:39

3. Van dan kimler var. Starlink, saklanacak yerimiz olmaması için . Merhaba paylaşım gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 492

4. Merhaba herkese siteniz inanki hayran bıraktı, teşekkürler

5. Şanlıurfa dan kimler var. Starlink, saklanacak yerimiz olmaması için . Selam herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, şukuladım , hatice – 302

6. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

7. Kastamonu dan kimler var. Starlink, saklanacak yerimiz olmaması için . Slm paylaşım harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 339

8. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz valla iyi, teşekkürler 08-08-2021 21:25:01

9. Bu konu : ” Starlink, saklanacak yerimiz olmaması için ” çok güzel. Slm web sitesi inanki güzel, saolun , ahmet – 48

10. Ankara merkezden ben ahmet. Slm paylaşım yeminle hayran edici, saolun 21-08-2021 07:03:33

11. Karabük merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 22-08-2021 17:46:16

12. Kastamonu dan kimler var. Starlink, saklanacak yerimiz olmaması için . Merhaba bu web sitesi cidden çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 316

13. Slm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, tebrikler

14. Bu konu : ” Starlink, saklanacak yerimiz olmaması için ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 213

15. Samsun dan kimler var. Starlink, saklanacak yerimiz olmaması için . Merhaba herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 49

16. Aydın dan kimler var. Starlink, saklanacak yerimiz olmaması için . Selamlar siteniz cidden çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 342

17. Gaziantep merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-09-2021 20:25:20

18. Bu konu : ” Starlink, saklanacak yerimiz olmaması için ” çok güzel. Mrb web siten inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 152

19. İstanbul merkezden ben . Merhaba siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 12-09-2021 01:47:59

20. Bu konu : ” Starlink, saklanacak yerimiz olmaması için ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 360

21. Malatya dan kimler var. Starlink, saklanacak yerimiz olmaması için . Slm siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 255

Write A Comment