Stephen King’in Standı

The Stand, Amerikalı yazar Stephen King tarafından yazılmış ve ilk olarak 1978’de Doubleday tarafından yayınlanan kıyamet sonrası karanlık bir fantastik romandır. Konu, neredeyse tüm dünya nüfusunu öldüren silahlı bir grip salgını üzerine odaklanıyor.

Yakın zamanda bir CBS mini dizisi olarak yeniden tasarlandı.

Kitabı okumadıysanız veya 90’ların TV uyarlamasını görmediyseniz, okumanızı öneririm. Olası tahmine dayalı programlama.

“Stephen King’in Standı” üzerine 14 yorum

1. Ardahan dan kimler var. Stephen King’in Standı . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 236

2. Afyon dan kimler var. Stephen King’in Standı . Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran bıraktı, saolun , Hasan – 217

3. Kırşehir merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 01-01-2021 07:35:51

4. Tokat dan kimler var. Stephen King’in Standı . Selamlar web siten inan ki mükemmel, saolun , memo – 259

5. Bu konu : ” Stephen King’in Standı ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 477

6. İstanbul dan kimler var. Stephen King’in Standı . Merhabalar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 8

7. Bu konu : ” Stephen King’in Standı ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 251

8. Kırklareli dan kimler var. Stephen King’in Standı . Merhaba sayfan cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 76

9. Bu konu : ” Stephen King’in Standı ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 78

10. Aksaray merkezden ben ali. Merhaba herkese siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-02-2021 08:27:09

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link