Stephen King’in The Stand Mini Dizisinin Yeniden Yapılması

https://www.imdb.com/video/imdb/vi2125971737

Stand, insan yapımı bir virüsün yanlışlıkla askeri bir üsten nasıl serbest bırakıldığını ve dünya nüfusunun% 96’sını yok ettiğini anlatıyor.

Birleşik Devletler’de hayatta kalanlar, deccal benzeri bir ‘mesih’in kabusları ve / veya yaşlı bir Siyah kadının rüyalarıyla boğuşuyor.

Hayatta kalanlar, görünüşe göre doğaüstü bir şekilde ya ‘Karanlık Adam’ı ya da yaşlı Abigail Fremantle’ı izlemeye çağrılıyor ve hikaye iyi ve kötü arasındaki nihai savaşla sonuçlanıyor.

(Zavallı özetimi affedin, adaleti yerine getirmiyorum, gerçekten çok iyi !!)

Her şeyden önce, sevdiğim bu kitabı büyürken sevdim. Bu kadar yetişkin içeriği okuyamayacak kadar küçükken okudum ve beni çok korkuttu. Stephen King hakkında ne istiyorsan söyle, bu harika bir hikayeydi.

Bunu yayınlıyorum çünkü bu yeniden yapımın çıkışını inanılmaz derecede sağır buluyorum (ABC, 1994’te bir uyarlamayı yayınladı. Biraz korkunç ama izlemesi eğlenceli!)

Yıllardır başka bir uyarlama yayınlamayı planladıklarını okudum, bu yüzden onların (Hollywood, TV yöneticileri, TPTB, The Man ™) bu ÇÜNKÜ COVID19’u yayınladıklarını ima etmeye çalışmıyorum, ancak zamanlama garip mi hissediyor?

Amaçlı korku tacirliği gibi geliyor! Hala koronavirüs konusunda endişelenenler için (tamamen başka bir konuşma), bu mini dizinin piyasaya sürülmesi tamamen duyarsız değil mi?

Belki de medyanın amacı, hepimizi bilinçaltımızda gergin ve korkulu kılarak titreşimlerimizi düşürmek olmuştur. İnsanların gerçekte bir virüs tarafından öldürüldüğü varsayılırken dünyanın çoğunu öldüren bir virüs hakkında bir dizi yayınlamak ne kadar boktan bir şey.

11 Eylül’den sonra çocuk olduğumu hatırlıyorum – radyo istasyonları ve MTV’den ‘Let The Bodies Hit The Floor’ gibi şarkılar çalmamaları istendi. Artık halkın ruhu ve zihinsel sağlığı kimsenin umurunda değil. Eh, muhtemelen hiç yapmadı.

Her şey çok çılgın!

“Stephen King’in The Stand Mini Dizisinin Yeniden Yapılması” üzerine 11 yorum

1. Balıkesir merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-09-2020 01:38:33

2. Edirne merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-09-2020 06:48:25

3. Iğdır merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:28:31

4. Bu konu : ” Stephen King’in The Stand Mini Dizisinin Yeniden Yapılması ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 147

Yorum yapın