Kategoriler
Genel

Stephen Miller hakkında konuşmalıyız. Bir zamanlar Dick Cheney tarafından oynanan aynı rolü oynuyor mu?

Son birkaç yıldır medyada Trump’ın kabininde çok fazla dikkat çeken Beyaz Saray’da olanlarla çok fazla güce ve etkiye sahip olan adam, hiç haber almayan biri gibi görünüyor. Gerçekten ipleri çeken kukla olabilir mi?

David Goldberg tarafından Zyphr Projesi’nde (Trump İsrail kralı görevlisi olarak) oldukça etkili olduğu belirtildi ve Alex Jones’u da gözlerimi daha da büyüten çalışmaları için övdü.

Bir arama yaptığım ve bunun gibi bir yazı bulamadığım için bu konunun daha önce tartışıldığından emin değilim. Tüm doğru bağlantılara sahip gibi görünüyor ve Jared Kushner’dan çok daha politik olarak bağlantılı, etkili ve deneyimlidir. Jared, medyaya ve hepimize bir ön adam olarak var ama işleri yapan danışman Miller.

Genç ve eklemli ve gözleri ve gülümsemesi hakkında çok ürkütücü bir şey var, o kadar genç yaşlardan beri kabininin bir parçasıydı, bu yüzden gelecek yıllarda Amerikan politikasının bir parçası olacak. Göz kulak olan odur. Miller hakkında düşünen var mı?

Ayrıca kimseden bahsetmeden önce, bu Cumhuriyetçi ve Demokratik bir konuşma değil. Bunun ötesinde, her iki siyasi partinin de gündemi aynı görünse de, mesajı herhangi bir siyasi parti sloganından çok daha derin olan aynı kukla dizeleri tarafından kontrol edilmektedir. Teller siz ve ben doğmadan önce yol alıyorlar ve biz de gittikten sonra yoluna gireceğiz.

“Stephen Miller hakkında konuşmalıyız. Bir zamanlar Dick Cheney tarafından oynanan aynı rolü oynuyor mu?” için 31 yanıt

Afyon merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2020 01:41:06

Sakarya merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 11-05-2020 03:17:11

Malatya merkezden ben ali. Selam sayfan süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:17:35

Niğde merkezden ben mehmet. Merhaba web siten cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-05-2020 10:00:37

Karabük merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 24-05-2020 17:51:14

Diyarbakır merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-05-2020 15:20:57

Yozgat merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-06-2020 07:21:05

Zonguldak merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 22-06-2020 22:58:26

Giresun merkezden ben Aylin. Slm sayfa harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 25-07-2020 22:11:21

Samsun merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, şukuladım 04-08-2020 10:55:40

Sinop merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-08-2020 07:49:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir