William Steele, hisse senetleri, alım satım ve GameStop’u ortalama perakende yatırımcıya açıklamaya yardımcı olmak için kurulan Stonk Haber Ağı’nın ev sahibi. Burada internet kovanı zihnini ve GameStop destanının bir parçası olarak onun gücünü tartışıyor.

https://thejist.co.uk/podcast/chatter-133-william-steele-on-gamestop-and-the-internet-hive-mind/

Zaman Damgaları 2:00 – Yukarıda Texas / Space X ve Tesla 7:12 – GameStop destanı gerçek mi? Bu neden internet grubu düşüncesi değil? 23:00 – İnternet kovanı zihni 30:25 – 21. devrim / Aşırı bilgi yükü 43:58 – Bozulan oyunun kuralları / Çılgın maymunlar 51:25 – Satış ne anlama gelir / ETF’ler aracılığıyla kısa pozisyonları gizlemek 57:00 – Buraya nasıl geldik? Shills gerçek mi? 1:08:16 – Medya bozuk veya yetersiz mi? 1:17:14 – Strauss-Howe kuşak teorisi ve bir teknoloji ütopyası

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 13

2. Çanakkale dan kimler var. Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor . Selam web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 298

3. Bu konu : ” Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden hayran edici, sağolun , memo – 314

4. Bu konu : ” Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 347

5. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 50

7. selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link