William Steele, hisse senetleri, alım satım ve GameStop’u ortalama perakende yatırımcıya açıklamaya yardımcı olmak için kurulan Stonk Haber Ağı’nın ev sahibi. Burada internet kovanı zihnini ve GameStop destanının bir parçası olarak onun gücünü tartışıyor.

https://thejist.co.uk/podcast/chatter-133-william-steele-on-gamestop-and-the-internet-hive-mind/

Zaman Damgaları 2:00 – Yukarıda Texas / Space X ve Tesla 7:12 – GameStop destanı gerçek mi? Bu neden internet grubu düşüncesi değil? 23:00 – İnternet kovanı zihni 30:25 – 21. devrim / Aşırı bilgi yükü 43:58 – Bozulan oyunun kuralları / Çılgın maymunlar 51:25 – Satış ne anlama gelir / ETF’ler aracılığıyla kısa pozisyonları gizlemek 57:00 – Buraya nasıl geldik? Shills gerçek mi? 1:08:16 – Medya bozuk veya yetersiz mi? 1:17:14 – Strauss-Howe kuşak teorisi ve bir teknoloji ütopyası

Author

27 Comments

1. Bu konu : ” Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 13

2. Çanakkale dan kimler var. Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor . Selam web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 298

3. Bu konu : ” Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden hayran edici, sağolun , memo – 314

4. Bu konu : ” Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 347

5. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 50

7. selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

8. Bu konu : ” Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , ziya – 52

9. Selam web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

10. Ankara dan kimler var. Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor . Selam sayfa cidden çok iyi, sağolun , Aylin – 143

11. Gaziantep dan kimler var. Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor . Slm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 438

12. Batman merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, teşekkürler 14-05-2021 11:41:40

13. Kilis dan kimler var. Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor . selamun aleyküm siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 296

14. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

15. Kastamonu dan kimler var. Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor . Merhabalar sayfa yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 290

16. Bu konu : ” Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler , Hasan – 354

17. Burdur merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 29-05-2021 04:36:11

18. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfa valla hayran bıraktı, saolun

19. Samsun dan kimler var. Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor . Mrb sayfanız yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , – 329

20. Bu konu : ” Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 217

21. Slm sayfanız harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

22. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım cidden dikkat çekici, şukuladım

23. Gaziantep dan kimler var. Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor . Merhaba paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 359

24. Trabzon merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-07-2021 13:33:48

25. Ağrı dan kimler var. Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki iyi, sağolun , – 60

26. Ardahan merkezden ben gaye. Slm siten süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 09-07-2021 21:43:49

27. Bu konu : ” Stonk News Network’ten Bill Steele, GameStop Saga ile İnternet Hive Zihninin Evrimine Neden Tanık Olduğumuzu Düşündüğünü Açıklıyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sağolun , memo – 96

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link