Şehirler kasıtlı olarak daha fazla yakıt kullanmak için stop lambalarını senkronize etmezler ve bu nedenle petrol endüstrisi daha yüksek karlar elde eder. Yolculuk yapan 1 milyonluk bir şehri ele alalım ve araç başına stop lambalarında günde 1/2 galon boşa harcandığını söyleyin. Sonra bunu 5 günle çarpın, galon başına 2,50 dolar, hızlı bir şekilde şehir başına haftalık 6 milyon dolardan fazla veya yılda 325 milyon dolardan fazla gelir elde edersiniz. ŞEHİR BAŞINA! Aynı yolda art arda birkaç kırmızı ışığa kaç kez çarptınız? Işıkları senkronize etmek bana roket ameliyatı gibi görünmüyor. Hız sınırına ulaşmak için ortalama hızlanma oranını alın, ardından bir ışıktan diğerine gitmek için gereken süreyi hesaba katın ve bir inşaat mühendisi şehri geçmeyi çocuk oyuncağı haline getirebilmelidir.

Gönderen … Quiteuselessatstart
[comments]

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Stoplight Komplosu ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 374

2. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

3. Bu konu : ” Stoplight Komplosu ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz hayran edici, saolun , gaye – 487

4. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Stoplight Komplosu . Selamın aleyküm web siteniz harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 355

5. Iğdır dan kimler var. Stoplight Komplosu . Mrb sayfa harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 418

6. Bu konu : ” Stoplight Komplosu ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 315

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Stoplight Komplosu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 109

8. Bu konu : ” Stoplight Komplosu ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran edici, sağolun , Hasan – 104

9. Bu konu : ” Stoplight Komplosu ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 446

10. Bu konu : ” Stoplight Komplosu ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım , banu – 157

11. Iğdır merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız inanılmaz mükemmel, şukuladım 23-01-2021 20:20:24

12. Bu konu : ” Stoplight Komplosu ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 160

13. elif yılmaz Reply

Selam sayfa vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

14. Selamlar web siten inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

15. Gaziantep merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, tebrikler 31-01-2021 08:16:25

16. Niğde dan kimler var. Stoplight Komplosu . Selam herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 385

17. Kırıkkale merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun 27-02-2021 21:25:14

18. Bu konu : ” Stoplight Komplosu ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 198

19. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-03-2021 03:28:01

20. Bu konu : ” Stoplight Komplosu ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 391

21. Uşak dan kimler var. Stoplight Komplosu . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 114

22. Selam herkese web siteniz gerçekten iyi, facebookta paylaştım

23. Afyon dan kimler var. Stoplight Komplosu . Merhabalar paylaşımınız cidden dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 436

24. Sakarya merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-04-2021 06:39:43

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link