“STORM” Operasyonu

tüm medya raporlarının bu kelime fırtınasını defalarca tekrarladığına dikkat edin.

“Başkenti FIRTALADI.”

“50 eyaletin tamamında başkentleri fırtına için bir plan var”

STORM’un Q’nun kod kelimesi olduğunu iddia ediyorlar. Q uyuyan hücrelerine kodlanmış bir eylem çağrısı gibi.

Fırtına ve günlük fırtına denen sahte beyaz üstünlükçü web siteleri vardı.

Bu tam gözlerimizin önünde şekillenen bir kurabiye kesici sahte anlatı.

… logmoss82 tarafından gönderildi
[comments]

““STORM” Operasyonu” üzerine 18 yorum

1. Kayseri dan kimler var. “STORM” Operasyonu . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 316

2. Siirt merkezden ben . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 12-01-2021 07:41:01

3. Bingöl dan kimler var. “STORM” Operasyonu . Merhabalar paylaşımınız vallaha çok güzel, teşekkürler , emin – 260

4. Düzce merkezden ben doruk. Slm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-01-2021 11:53:39

5. Bu konu : ” “STORM” Operasyonu ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 429

6. Bu konu : ” “STORM” Operasyonu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 409

7. Isparta dan kimler var. “STORM” Operasyonu . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 346

8. Düzce merkezden ben ziya. Merhabalar web siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 12-01-2021 11:55:42

9. Balıkesir dan kimler var. “STORM” Operasyonu . selam arkadaşlar siten yeminle güzel, sağolun , Emine – 428

10. Batman dan kimler var. “STORM” Operasyonu . selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, sağolun , – 171

11. Kırıkkale dan kimler var. “STORM” Operasyonu . Slm web siteniz valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 356

12. Bu konu : ” “STORM” Operasyonu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hayran edici, sağolun , hatice – 300

13. Bu konu : ” “STORM” Operasyonu ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 119

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link