Kategoriler
Genel

Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim.

Zirvede olanların aslında iyi adamlar olması mümkün müdür?

Öncelikle açgözlülük ya da diğer küçük duygularla motive olsaydı hiçbir zaman küresel hakimiyet ve gizlilik kazanamayacak ve sürdüremeyeceklerdi. Bu nedenle gerçek inananlar olmalıdırlar.

Ön erkeklerini ve teğmenlerini gözlemlemek ve çoğunun açgözlülük, güç ve karakterin diğer zayıf yönleri ile motive olduğunu görmek cazip gelse de; bu, üstteki kişilerin aynı olduğunu kanıtlamaz. Onların eylemleri eğitimsiz göz için kötü görünebilir, ancak daha uzun vadeli ve daha büyük resmi düşünürsek, sadece bu ön adamları bir amaç için kullanıyoruz – asil bir son.

Dünyanın olabildiğince iyi olmasına izin verdiyse, inovasyon her sorunu her zamanki gibi çözerdi ve endişelenmemize gerek kalmazdı ve çok çalışmak zorunda kalmazdık.denemek zorunda kalmayacağız. Kendimizi sitem ötesinde bir karaktere sahip cesur bireyler olarak hayal ederdik, ama gerçekte cesaretimiz ve karakterimiz asla test edilmezdi. Sıkıntının üstesinden gelmek zorunda kalıyorduk ve hiçbir felsefe okumazdık. Para kazanmak ve eğlenmekle çok meşgul olurduk. Güven fonu bebekleri veya patronun oğlu kadar değersiz olurduk.

Planları ve manipülasyonları, en iyi karaktere sahip olanları (örneğin otoriteyi sorgulayan bağımsız düşünürler) okurken psikopatları ödüllendirmesine rağmen, sonun araçları haklı çıkardığını göreceksiniz, çünkü insanlığın geleceği başarılarına bağlıdır. Bu nedenle, kimsenin asil planlarını raydan çıkarmasını engellemek için gerekli olan her şeyi yapmalıdırlar, bu da zaman zaman zalim görünecektir.

Aynı şekilde, asil planlarına meydan okuyabilecek kimsenin herhangi bir gerçek güce, servete, şöhrete veya etkiye sahip olmasına izin veremezler.

Manipülasyonlarını, konuşacak bireyleri tanımlamak için bir araç olarak karıştırmak kolaydır ve manipülasyonlarını, bizi asla onlara karşı birleşemeyen üretken ancak itaatkar hizmetkarlara dönüştürmek için bir plan olarak karıştırmak kolaydır ve sanırım bazılarında teknik olarak olan seviyedir, ancak bu asla geçmeyecek – yeterli zaman yok.

Aslında yaptıkları şey, tüm manipülasyonlarında görmek için zeka, bağımsız düşünce ve karakterin gücüne sahip olan bireyleri, illüzyon meşruiyetini delmek için tanımlayacak bir ortam yaratmaktır. Bu tür bireylerin, onları kamuoyuna çağırmak için cesaret göstererek kendilerini tanımasını umuyorlar ve nihayetinde, bu tür bireyler gerçek motiflerini anlayacak ve onları sevecekler.

Bunu yapıyorlar çünkü kozmik bir felaket insanlığın% 90’ını öldürmeden 10 ila 50 yıl arasında bir yerimiz olduğunu biliyorlar ve sadece birkaç milyon kurtarabilirler, bu yüzden umutsuzca insanlığın en iyisini bulmaya çalışıyorlar, ve kurtaracakları budur ve yeniden inşa etmelerine yardım edecek olan da budur.

Ancak, o kadar çaresiz hale geldiler ki, çok azı bunu anladı, size bunu söylememe izin veriyorlar, yoksa onu okuyor olacaksınız.

“Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim.” için 41 yanıt

Yalova merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, facebookta paylaştım 30-05-2020 22:48:41

Manisa merkezden ben ziya. Selam web sitesi inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-05-2020 00:07:41

Düzce merkezden ben banu. Selam sayfanız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-05-2020 00:28:07

Kahramanmaraş merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 01-06-2020 04:20:30

Tokat merkezden ben Emine. Selam paylaşım inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-06-2020 06:36:40

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 16-06-2020 19:52:46

Adana merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten iyi, face de paylaştım 21-06-2020 17:48:01

Adana merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 01-07-2020 13:23:00

Aydın merkezden ben Emine. Selamlar siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 05-07-2020 13:39:11

Siirt merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2020 13:31:47

Bursa merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler 11-07-2020 18:13:10

Muş merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 13-07-2020 07:21:18

Muğla merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz valla iyi, linkedinde paylaştım 29-07-2020 05:20:20

Balıkesir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 07-08-2020 05:19:38

Trabzon merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-08-2020 22:12:21

Manisa merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 25-08-2020 22:15:50

Çankırı merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, teşekkürler 26-08-2020 06:45:23

İzmir merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-09-2020 16:17:33

Kırşehir merkezden ben ali. Selam siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 10-09-2020 15:27:32

Elazığ merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-09-2020 04:59:55

Çankırı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 17-09-2020 05:36:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir