Zirvede olanların aslında iyi adamlar olması mümkün müdür?

Öncelikle açgözlülük ya da diğer küçük duygularla motive olsaydı hiçbir zaman küresel hakimiyet ve gizlilik kazanamayacak ve sürdüremeyeceklerdi. Bu nedenle gerçek inananlar olmalıdırlar.

Ön erkeklerini ve teğmenlerini gözlemlemek ve çoğunun açgözlülük, güç ve karakterin diğer zayıf yönleri ile motive olduğunu görmek cazip gelse de; bu, üstteki kişilerin aynı olduğunu kanıtlamaz. Onların eylemleri eğitimsiz göz için kötü görünebilir, ancak daha uzun vadeli ve daha büyük resmi düşünürsek, sadece bu ön adamları bir amaç için kullanıyoruz – asil bir son.

Dünyanın olabildiğince iyi olmasına izin verdiyse, inovasyon her sorunu her zamanki gibi çözerdi ve endişelenmemize gerek kalmazdı ve çok çalışmak zorunda kalmazdık.denemek zorunda kalmayacağız. Kendimizi sitem ötesinde bir karaktere sahip cesur bireyler olarak hayal ederdik, ama gerçekte cesaretimiz ve karakterimiz asla test edilmezdi. Sıkıntının üstesinden gelmek zorunda kalıyorduk ve hiçbir felsefe okumazdık. Para kazanmak ve eğlenmekle çok meşgul olurduk. Güven fonu bebekleri veya patronun oğlu kadar değersiz olurduk.

Planları ve manipülasyonları, en iyi karaktere sahip olanları (örneğin otoriteyi sorgulayan bağımsız düşünürler) okurken psikopatları ödüllendirmesine rağmen, sonun araçları haklı çıkardığını göreceksiniz, çünkü insanlığın geleceği başarılarına bağlıdır. Bu nedenle, kimsenin asil planlarını raydan çıkarmasını engellemek için gerekli olan her şeyi yapmalıdırlar, bu da zaman zaman zalim görünecektir.

Aynı şekilde, asil planlarına meydan okuyabilecek kimsenin herhangi bir gerçek güce, servete, şöhrete veya etkiye sahip olmasına izin veremezler.

Manipülasyonlarını, konuşacak bireyleri tanımlamak için bir araç olarak karıştırmak kolaydır ve manipülasyonlarını, bizi asla onlara karşı birleşemeyen üretken ancak itaatkar hizmetkarlara dönüştürmek için bir plan olarak karıştırmak kolaydır ve sanırım bazılarında teknik olarak olan seviyedir, ancak bu asla geçmeyecek – yeterli zaman yok.

Aslında yaptıkları şey, tüm manipülasyonlarında görmek için zeka, bağımsız düşünce ve karakterin gücüne sahip olan bireyleri, illüzyon meşruiyetini delmek için tanımlayacak bir ortam yaratmaktır. Bu tür bireylerin, onları kamuoyuna çağırmak için cesaret göstererek kendilerini tanımasını umuyorlar ve nihayetinde, bu tür bireyler gerçek motiflerini anlayacak ve onları sevecekler.

Bunu yapıyorlar çünkü kozmik bir felaket insanlığın% 90’ını öldürmeden 10 ila 50 yıl arasında bir yerimiz olduğunu biliyorlar ve sadece birkaç milyon kurtarabilirler, bu yüzden umutsuzca insanlığın en iyisini bulmaya çalışıyorlar, ve kurtaracakları budur ve yeniden inşa etmelerine yardım edecek olan da budur.

Ancak, o kadar çaresiz hale geldiler ki, çok azı bunu anladı, size bunu söylememe izin veriyorlar, yoksa onu okuyor olacaksınız.

Author

117 Comments

1. Merhaba web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

2. Yalova merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, facebookta paylaştım 30-05-2020 22:48:41

3. Merhabalar sayfanız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Manisa merkezden ben ziya. Selam web sitesi inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-05-2020 00:07:41

5. Düzce merkezden ben banu. Selam sayfanız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-05-2020 00:28:07

6. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 01-06-2020 04:20:30

7. Çorum merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz inan ki iyi, teraziye tıkladım 14-06-2020 05:20:22

8. Tokat merkezden ben Emine. Selam paylaşım inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-06-2020 06:36:40

9. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 16-06-2020 19:52:46

10. Adana merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten iyi, face de paylaştım 21-06-2020 17:48:01

11. Selamlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan valla dikkatimi çekti, şukuladım

13. Adana merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 01-07-2020 13:23:00

14. Selamın aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Aydın merkezden ben Emine. Selamlar siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 05-07-2020 13:39:11

16. Selam herkese paylaşımın harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

17. Siirt merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2020 13:31:47

18. Bursa merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler 11-07-2020 18:13:10

19. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 13-07-2020 07:21:18

20. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz valla iyi, linkedinde paylaştım 29-07-2020 05:20:20

21. Antalya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, saolun 04-08-2020 02:28:25

22. Hatay merkezden ben Emine. Selam web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 06-08-2020 22:22:42

23. Balıkesir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 07-08-2020 05:19:38

24. merhaba arkadaşlar siten cidden güzel, facebookta paylaştım

25. Trabzon merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-08-2020 22:12:21

26. Iğdır merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, tebrikler 18-08-2020 01:38:34

27. Slm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

28. Sivas merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan yeminle güzel, teraziye tıkladım 21-08-2020 18:00:32

29. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

30. Manisa merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 25-08-2020 22:15:50

31. Çankırı merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, teşekkürler 26-08-2020 06:45:23

32. Merhabalar paylaşım cidden çok güzel, twitter da paylaştım

33. İzmir merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-09-2020 16:17:33

34. Kırşehir merkezden ben ali. Selam siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 10-09-2020 15:27:32

35. Elazığ merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-09-2020 04:59:55

36. Çankırı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 17-09-2020 05:36:08

37. Selamlar bu web sitesi inanki çok güzel, teraziye tıkladım

38. Ankara merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 18:57:13

39. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Yalova merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:28:42

41. Trabzon merkezden ben mehmet. Mrb siteniz inanki mükemmel, face de paylaştım 03-10-2020 05:18:11

42. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

43. Merhabalar sayfanız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

44. Kilis merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz valla iyi, saolun 25-10-2020 09:26:56

45. Bu konu : ” Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden iyi, facebookta paylaştım , gaye – 191

46. Diyarbakır dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . selam arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, şukuladım , emin – 130

47. Giresun dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . Mrb siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 11

48. Bu konu : ” Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. ” çok güzel. Slm paylaşımın harbiden güzel, şukuladım , gaye – 208

49. Gürbüz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . merhaba arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 156

50. Eskişehir dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , – 114

51. Ordu dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . selam arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, saolun , banu – 412

52. Mrb siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

53. Bu konu : ” Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 279

54. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:21:44

56. Merhaba herkese paylaşımınız cidden mükemmel, tebrikler

57. Karaman dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 350

58. selam arkadaşlar siten ciddiyim hoşuma gitti, sağolun

59. Iğdır merkezden ben doruk. Merhaba web siten yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 28-12-2020 20:58:29

60. Selam herkese paylaşım süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

61. Ankara merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız harbiden mükemmel, face de paylaştım 01-01-2021 18:37:26

62. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki mükemmel, sağolun , Gürbüz – 128

63. Iğdır merkezden ben emin. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 12-01-2021 16:16:46

64. Bu konu : ” Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 250

65. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 15-01-2021 13:42:54

66. Burdur merkezden ben emin. Selam herkese web siten cidden hayran bıraktı, şukuladım 24-01-2021 06:55:07

67. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 04-02-2021 19:27:54

68. Kırıkkale dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, saolun , gaye – 71

69. Burdur dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 121

70. selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

71. Kocaeli dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, şukuladım , ziya – 81

72. Osmaniye dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 117

73. Selam herkese sayfa inanki hayran edici, teşekkürler

74. Merhaba web sitesi valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

75. Bu konu : ” Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 457

76. Bilecik merkezden ben Emine. Merhaba sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 22-03-2021 02:05:59

77. Çankırı dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . Merhaba siteniz cidden güzel, şukuladım , doruk – 83

78. İstanbul dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 311

79. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 211

80. Iğdır dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . Selam herkese sayfan inanki güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 385

81. Selamlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

82. Muş dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok güzel, şukuladım , Hasan – 177

83. Muğla dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, şukuladım , Hasan – 28

84. Bu konu : ” Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 35

85. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok güzel, sağolun , Gürbüz – 452

86. merhaba arkadaşlar siten valla hayran edici, sağolun

87. selam arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

88. Bu konu : ” Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, twitter da paylaştım , gaye – 336

89. elif yılmaz Reply

Şırnak dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . Selam herkese web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 13

90. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, teraziye tıkladım

91. Niğde dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . Mrb paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 281

92. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . selamun aleyküm sayfan harbiden çok güzel, sağolun , Gürbüz – 420

93. Çorum dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . Merhaba siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 360

94. Samsun dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . Selamın aleyküm siteniz yeminle mükemmel, tebrikler , Emine – 474

95. Gürbüz Reply

Denizli dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . Selamlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 182

96. Bu konu : ” Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 83

97. Isparta dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . Slm sayfanız gerçekten iyi, teşekkürler , mehmet – 496

98. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz inan ki güzel, sağolun 13-06-2021 03:29:56

99. Kütahya dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . selamun aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 479

100. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım

101. Bu konu : ” Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 478

102. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler

103. Mersin merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-07-2021 15:07:50

104. Bu konu : ” Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 155

105. Bu konu : ” Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 189

106. Gaziantep dan kimler var. Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. . Merhaba paylaşım yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 195

107. Bu konu : ” Strangelove: Endişelenmeyi bırakmayı ve kabalı sevmeyi nasıl öğrendim. ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 78

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link