Bir savaş sırasında bazı düşman birlikleri yasal sisteminizi ele geçirir. Bunun farkındasınız, yine de konulmuş yasaları uyguluyorsunuz. Kanun koyucular, onları iktidardan uzaklaştıran her şeyi yasadışı hale getirecekler, ancak yasaları orada köleler izliyor. Şiddeti teşvik etmek yasalara aykırıdır. Bununla birlikte, strateji açısından, kelimenin tam anlamıyla bu sorunun çözümünün tanımıdır. Dolayısıyla sahte ahlak ve etik kisvesi altında çözümü teşvik etmek yasa dışıdır. Kim daha kötü? Onları durdurmak için kaybedecek çok şeyi olan suçlu mu yoksa korkak mı?

Örnek: Hunter Biden suç kanıtını internette yayınlamak yasa dışıdır.

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” Strateji üzerine retorik soru eğer yasa yapıcılar yozlaşmışsa neden yaptıkları yasayı takip etsinler? ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 374

2. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

3. Adana dan kimler var. Strateji üzerine retorik soru eğer yasa yapıcılar yozlaşmışsa neden yaptıkları yasayı takip etsinler? . selam arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 431

4. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

5. Bu konu : ” Strateji üzerine retorik soru eğer yasa yapıcılar yozlaşmışsa neden yaptıkları yasayı takip etsinler? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, tebrikler , ali – 53

6. Kırklareli dan kimler var. Strateji üzerine retorik soru eğer yasa yapıcılar yozlaşmışsa neden yaptıkları yasayı takip etsinler? . selamun aleyküm siten harbiden dikkat çekici, şukuladım , memo – 159

7. Bu konu : ” Strateji üzerine retorik soru eğer yasa yapıcılar yozlaşmışsa neden yaptıkları yasayı takip etsinler? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 482

8. Bu konu : ” Strateji üzerine retorik soru eğer yasa yapıcılar yozlaşmışsa neden yaptıkları yasayı takip etsinler? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 15

9. Bu konu : ” Strateji üzerine retorik soru eğer yasa yapıcılar yozlaşmışsa neden yaptıkları yasayı takip etsinler? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 208

10. Bu konu : ” Strateji üzerine retorik soru eğer yasa yapıcılar yozlaşmışsa neden yaptıkları yasayı takip etsinler? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 365

11. Edirne dan kimler var. Strateji üzerine retorik soru eğer yasa yapıcılar yozlaşmışsa neden yaptıkları yasayı takip etsinler? . Slm sayfan harbiden çok güzel, saolun , gaye – 69

12. Tekirdağ dan kimler var. Strateji üzerine retorik soru eğer yasa yapıcılar yozlaşmışsa neden yaptıkları yasayı takip etsinler? . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 305

13. Uşak dan kimler var. Strateji üzerine retorik soru eğer yasa yapıcılar yozlaşmışsa neden yaptıkları yasayı takip etsinler? . Merhabalar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 48

14. Selamlar siten cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

15. Siirt merkezden ben . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-03-2021 01:56:07

16. Ağrı dan kimler var. Strateji üzerine retorik soru eğer yasa yapıcılar yozlaşmışsa neden yaptıkları yasayı takip etsinler? . Slm web siten cidden iyi, saolun , Aylin – 337

17. Bu konu : ” Strateji üzerine retorik soru eğer yasa yapıcılar yozlaşmışsa neden yaptıkları yasayı takip etsinler? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 432

18. Bu konu : ” Strateji üzerine retorik soru eğer yasa yapıcılar yozlaşmışsa neden yaptıkları yasayı takip etsinler? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 70

19. Burdur merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 03-04-2021 21:46:15

20. İzmir merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten harbiden mükemmel, face de paylaştım 06-04-2021 14:56:11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link