Bu, nedense r/conspiracy_commons üzerinde fazla dikkat çekmedi, ancak burada daha iyi bir fırsatım olabilir mi?

Lütfen kendi deneyimlerinizi okuyun ve paylaşın!

Ayrıntılara girmeyeceğim çünkü dürüst olmak gerekirse CBA’yım, ancak başıma gelen bazı şeylerin kısa bir özeti ŞAHSEN neredeyse ihmal edilebilir, şüpheli, tuhaf ve neredeyse hayati tehlike arz eden temizlik ürünleriyle ilgili 32 yıl boyunca:

• Bir temizlikçi, önce beni kışkırtarak bir işyerinden (BT) kovulmamdan sorumluydu ve sonra, yemi yemedikten sonra, İK kadınının bir şekilde gerçekten satın aldığı ve temizlikçinin tarafını tuttuğu bazı saçmalıklar için beni İK’ya rapor etti. .

• Sadece işyerlerinde ve genel olarak yerlerde temizlik personeli ile kötü karşılaşmalar – provokasyonlar, pasif saldırganlık, tamamen onların işi olmayan işlerinize karışma. Sadece… genel olarak insanların yoluna çıkmak ve onların işlerine izinsiz girmek ÇOK kendilerinden istenmediği, istenmediği veya hatta istenmediği zaman / yerde kişisel alan İZİN VERİLDİ için.

• O sırada okuduğum okulda bir öğretmenle bir toplantıya gitmek için merdivenlerden inerken ağır bir şekilde yaralanan annemden bir temizlikçi sorumluydu, çünkü temizlikçi daha önce merdivenleri aptalca sildi, insanların yakında altlarına inmeye başlayacağını çok iyi bilse de.

Daha sonra öğretmenin temizlikçiye bu merdivenleri SİLMEMESİ talimatını verdiği tespit edildi. Sürekli yaralanmalar annemi yıllarca acı çekti, işini ve bir yan etki olarak kendi kişisel refahımı etkiledi.

• O sırada sokakta çalışan üç sokak temizlikçisinin eylemlerinin dolaylı bir sonucu olan neredeyse ölümcül bir araba kazasına tanık oldum. İnsanlar ölebilirdi dostum… :/ Bu vaka benim için özellikle ilginç, çünkü geriye dönüp baktığımda, bunun talihsiz bir olaylar zinciri olmadığına o kadar ikna oldum… daha çok… Birisi vardı talimat verildi temizlikçiler tam olarak ne yaptıklarını yapmak için? Sanki… onlar… öldürmek birisi?

• Sinemalar, oteller / yurtlar, kiralık mülkler vb. gibi çeşitli yerlerde temizlikçilerle biraz daha küçük ama yine de önemli karşılaşmalar.

• ve tabii ki ben şahsen şahit olmadım ama restoranların ve havuzların arka odalarında ve son derece hijyenik dikkat gerektiren ama muhtemelen tuvalet muamelesi gören diğer hassas noktalarda GERÇEKTEN neler olduğunu hayal edebiliyorum…

(Neredeyse) tüm durumlarda, bu faktörler devam eder:

• Temizlikçilerin hepsi yaşlı kadınlardı. (2 kadın ve 1 erkekten oluşan 3 takımın olduğu bir durum hariç)

• Hepsi azınlık değildi (yani BEYAZ), gece olduğu için söyleyemediğim bir vaka DIŞINDA – araba kazası (üçüncü kurşun noktası).

• İç temizlik personeliydiler (sokak temizleyicileri vb.’nin aksine)

• Toplamda üç ülkede oldu: Önemli bir süre boyunca sürekli ikamet ettiğim iki ülke ve bir turist olarak kısaca ziyaret ettiğim bir ülke. Hepsi Avrupa ülkeleri.

• Olaylar bir işyerinde ve/veya çok sayıda insanın toplandığı başka bir yerde (örn. Sinema / fast food outlet) olduğunda, hiç kimse en azından gözle görülür, hatta mağdur gibi görünüyor. rahatsız temizlikçilerin davranışlarıyla. En azından gözle görülmez. Demek istediğim… o çevredeki diğer insanlar oradaki veya başka bir yerdeki temizlikçilerin ellerinden acı çekmiş olabilir, ama belki de sanrılı, paranoyak olarak etiketleneceklerinden korktukları için konuyu gündeme getirmeye isteksiz / utangaç / hatta korkmuş olabilirler. yoksa “öcü adam” mı? Çoğu durumda, “çalışkan temizleyiciye” özen gösteren ve hatta onu savunan insanlar gördüm.

• Her durumda, temizlikçinin, ilk etapta kesin yer ve zamanda orada olmak gibi bir işi yoktu. Mesela… temizlikçi, kişisel veya profesyonel olarak onlarla hiçbir ilgisi olmadığı halde neden BT personeli ile etkileşime giriyordu? Temizlikçi neden merdivenleri sildi, ne zaman o açıkça sorulmaz ve şu anda onlara ne zaman gelecek olan pek çok insan olacaktı? Sokak temizleme ekibi neden o sokağı tam o anda, günün tam o yerinde ve saatinde VE insanların ölümüne neden olabilecek şekilde o sokağı yıkıyordu?

Sadece… NEDEN temizleyiciler ORADA ve SONRA Genel olarak??? Yani… Dışarıda daha iyi, daha hızlı, daha ucuz bir iş yapabilen ve gerçek insanların kişisel alanlarını ihlal etmeden ucuz robotlar var mı…?

Yani evet, gördüğünüz gibi, orada açık bir eğilim var ve işte komplo kısmı burada devreye giriyor:

Temizleyiciler neden var?

Açıkça görülüyor ki meslekleri, çöplerini atmanın daha iyi, daha hızlı, daha verimli ve daha temiz yollarını öğrenen daha bilinçli ve iyi altyapıya sahip bir toplum tarafından geçersiz kılındı. VE aklı başında kimsenin istemeyeceği, hatta çalışmak bile istemeyeceği bir iş mi?

Burada neler oluyor?

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha güzel, saolun , memo – 116

2. Hatay dan kimler var. Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 79

3. Kütahya merkezden ben Hasan. Selam web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım 01-06-2021 12:08:18

4. selamun aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, tebrikler

5. Bu konu : ” Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 462

6. Bu konu : ” Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? ” çok güzel. Selam web sitesi cidden çok iyi, saolun , banu – 346

7. Bu konu : ” Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 137

8. Manisa dan kimler var. Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 217

9. Bu konu : ” Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 166

10. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 14-06-2021 05:37:09

11. İzmir dan kimler var. Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? . Selam herkese siten gerçekten hayran edici, saolun , memo – 85

12. Bayburt dan kimler var. Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 22

13. Kastamonu merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim güzel, saolun 03-07-2021 21:00:33

14. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten vallaha hayran bıraktı, sağolun 13-07-2021 23:04:25

15. Selam bu web sitesi inanki hayran bıraktı, teşekkürler

16. Bu konu : ” Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 269

17. Kırklareli dan kimler var. Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? . Selam herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 285

18. Bu konu : ” Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? ” çok güzel. Selam sayfa cidden dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 500

19. Bu konu : ” Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 446

20. Edirne dan kimler var. Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? . Selam siten ciddiyim çok güzel, saolun , banu – 110

21. Kilis merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız vallaha mükemmel, face de paylaştım 26-08-2021 22:10:02

22. Van dan kimler var. Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , hatice – 385

23. Iğdır merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 16:10:39

24. selamun aleyküm web siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Erzincan merkezden ben . Slm siten yeminle hayran edici, şukuladım 01-09-2021 21:02:38

26. Tokat dan kimler var. Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 217

27. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 425

28. Bu konu : ” Stresli ve stresli arasında değişen bir dizi son derece olumsuz deneyime eğilimi olan başka biri var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 418

29. Selam herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment