Bunun doğru denizaltı olup olmadığından emin değilim ama diğer denizaltılardaki insanların hemen hemen her ülkede baskı altında olduğumuzu kabul edeceklerini sanmıyorum, bugün aşı yaptırmadığım için beni hastaneye yatırmayı reddettiler, değil mi? iyi bir film/dizi önerisi.

…Rustdd tarafından gönderildi
[comments]

Author

51 Comments

1. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler

2. Nevşehir dan kimler var. Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? . merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim güzel, face de paylaştım , Hasan – 38

3. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Selam sayfan inan ki güzel, saolun 09-08-2021 18:40:14

4. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Amasya dan kimler var. Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım , memo – 315

6. Slm sayfanız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

7. Bu konu : ” Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 50

8. Bu konu : ” Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, şukuladım , – 379

9. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

10. İstanbul merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, saolun 09-08-2021 18:51:12

11. Hatay merkezden ben ali. Mrb sayfanız vallaha iyi, face de paylaştım 09-08-2021 18:51:37

12. Bu konu : ” Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 277

13. Ağrı merkezden ben . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok güzel, sağolun 09-08-2021 18:53:52

14. Afyon merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 09-08-2021 18:54:02

15. Selam herkese siteniz ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 144

17. Merhabalar sayfa yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

18. Gürbüz Reply

Trabzon merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-08-2021 18:59:41

19. Bu konu : ” Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun , emin – 315

20. Mardin merkezden ben . Selam herkese siteniz harbiden mükemmel, saolun 09-08-2021 19:03:45

21. Bu konu : ” Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok güzel, sağolun , ali – 233

22. Aksaray dan kimler var. Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? . Slm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 364

23. Bu konu : ” Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 31

24. Kırklareli merkezden ben . Selam web siteniz inanki dikkat çekici, saolun 09-08-2021 19:12:10

25. Kırklareli merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 09-08-2021 19:15:46

26. Niğde merkezden ben Emine. Selamlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 09-08-2021 19:19:11

27. Merhaba web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

28. Gürbüz Reply

Selamlar sayfa gerçekten güzel, twitter da paylaştım

29. Bitlis merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 09-08-2021 19:24:08

30. Tunceli dan kimler var. Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? . Selam herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 267

31. Bu konu : ” Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 393

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 288

33. selam arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

34. Bu konu : ” Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 410

35. Bu konu : ” Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 291

36. Bu konu : ” Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? ” çok güzel. Merhaba web siten cidden güzel, face de paylaştım , ziya – 149

37. Yozgat merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2021 00:32:38

38. Tunceli merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 22-08-2021 09:31:09

39. Bilecik dan kimler var. Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 314

40. Tokat merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 26-08-2021 20:57:00

41. Bu konu : ” Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden güzel, şukuladım , emin – 446

42. Tekirdağ dan kimler var. Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? . Selam herkese paylaşımın inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 329

43. Kahramanmaraş dan kimler var. Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? . Selam herkese paylaşımın vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 435

44. Bitlis merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siten harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 31-08-2021 18:25:24

45. Bu konu : ” Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 439

46. Ordu merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi vallaha güzel, saolun 02-09-2021 07:10:36

47. Selam herkese web siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım

48. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

49. Bu konu : ” Şu an yaşadığımız zulme benzer zulmü konu alan film/dizi? ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 197

50. Düzce merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi ciddiyim iyi, şukuladım 26-09-2021 13:11:32

Write A Comment