Acı verici bir şekilde, Biden’ın zamanın yarısı kadar başkan olduğunu bile bilmediği açık. Bunun acımasız olduğunu söylemiyorum, aslında ona yaptıklarının acımasız ve aşağılayıcı olduğunu söyleyebilirim. Karısının (eğer gerçekten umursuyorsa) izlemeye nasıl dayanabileceğini bilmiyorum.

ben izlemekte zorlanıyorum. Korkuyorum çünkü ona üzülüyorum, ama aynı zamanda başka birçok ülkenin de izlediğini ve muhtemelen benimle aynı şeyi merak ettiğini bildiğim için.

Sorumlu kişi kim?

Harris olduğunu sanmıyorum. Bunun küreselci medya ve Google veya Amazon gibi şirketlerden aldığımız propaganda ile uyumlu bir işgalin parçası olduğunu düşünüyorum. Bence kim olursa olsun kasıtlı olarak ordunun moralini bozmaya, sınırları açmaya ve çocuklara ırkçı olmayı öğretmeye çalışıyorlar.

İnsanlar bunu anlar ve paniğe kapılırsa diye dikenli tel ve ustura çit orada olabilir mi?

DLA Piper ve / veya belki Cohen lobi grubunun işin içinde olduğunu düşünüyor musunuz? Harris için Biden’dan daha çok endişeliyim. Konuşurken gerçekten çok gergin görünüyor, ama kesinlikle “ırkçılıktan” nasıl yararlanılacağını biliyor. Sanırım kukla diktatör olması planlanıyor, ama rolünün ne olduğundan emin değilim.

Sorumlu kim sence?

Author

16 Comments

1. Bu konu : ” Şu anda ABD’den kim sorumlu? ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi çok güzel, tebrikler , ahmet – 281

2. Selam herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” Şu anda ABD’den kim sorumlu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 307

4. Selam web siten süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

5. Diyarbakır dan kimler var. Şu anda ABD’den kim sorumlu? . Selam bu web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 12

6. Kütahya dan kimler var. Şu anda ABD’den kim sorumlu? . selamun aleyküm paylaşım yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 59

7. Uşak merkezden ben . Selam sayfa harbiden çok güzel, tebrikler 14-03-2021 00:30:51

8. Selamın aleyküm sayfa harbiden hayran edici, teşekkürler

9. Yozgat merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 26-03-2021 01:09:41

10. Kahramanmaraş dan kimler var. Şu anda ABD’den kim sorumlu? . Mrb web siteniz valla hayran edici, tebrikler , Aylin – 122

11. Kocaeli merkezden ben . Selam siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 27-03-2021 05:44:01

12. Bu konu : ” Şu anda ABD’den kim sorumlu? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun , gaye – 231

13. Bilecik dan kimler var. Şu anda ABD’den kim sorumlu? . Merhabalar paylaşım harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 486

14. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamlar siten valla iyi, şukuladım 16-04-2021 16:34:01

15. Merhaba web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link