Pek çok insan, tüm Afrikalı Amerikalıların yaklaşık% 20 İngiliz ve yaklaşık% 5 ila% 10 Amerikan Yerlileri içerdiğini bilmiyor.

Daha da ilginç olanı, birçok beyaz güneyli insanın içinde% 1 ila% 3 Batı Afrika genetiğine sahip olması ve etkili bir şekilde küçük bir kısmı siyah olmasıdır. Bahse girerim bunu bilmiyordun değil mi?

Öyleyse birbirimizden nefret etmeyi bırakalım, beyazlara ayrımcılık yapmayı bırakalım ve siyahlara karşı ayrımcılık yapmayı bırakalım. Bu denizaltında Oakland hakkında duyduklarımdan hiç hoşlanmadım. Hepimiz aslen soyundan gelen maymunuz. https://imgur.com/a/hcgpfxO

Author

9 Comments

1. Giresun merkezden ben emin. selam arkadaşlar siteniz inanki hayran edici, saolun 26-03-2021 20:56:14

2. Bu konu : ” Şu anda birbirimizi ırk yoluyla bölüyoruz ve beyaza adil davranmıyoruz ve siyaha adil davranmıyoruz, ama siz çocuklar tüm ırkların yüzlerce önce Amerika’da düzüştüğünü ve karıştırdığını biliyor muydunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 257

3. Bu konu : ” Şu anda birbirimizi ırk yoluyla bölüyoruz ve beyaza adil davranmıyoruz ve siyaha adil davranmıyoruz, ama siz çocuklar tüm ırkların yüzlerce önce Amerika’da düzüştüğünü ve karıştırdığını biliyor muydunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 121

4. Uşak dan kimler var. Şu anda birbirimizi ırk yoluyla bölüyoruz ve beyaza adil davranmıyoruz ve siyaha adil davranmıyoruz, ama siz çocuklar tüm ırkların yüzlerce önce Amerika’da düzüştüğünü ve karıştırdığını biliyor muydunuz? . Mrb siten cidden hoşuma gitti, saolun , – 315

5. selam arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

6. Mardin dan kimler var. Şu anda birbirimizi ırk yoluyla bölüyoruz ve beyaza adil davranmıyoruz ve siyaha adil davranmıyoruz, ama siz çocuklar tüm ırkların yüzlerce önce Amerika’da düzüştüğünü ve karıştırdığını biliyor muydunuz? . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 309

7. Adana merkezden ben Hasan. Mrb sayfa inanki çok iyi, teraziye tıkladım 16-04-2021 20:33:09

8. Erzurum merkezden ben doruk. Merhaba sayfa valla dikkat çekici, tebrikler 18-04-2021 08:50:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link