Earl Simmons için akan desteği okursanız, bağımlılıkla savaşan açıklığından daha fazla tartışılan iki teori var.

İlk teori, DMX’in her şarkıda dua etmesiyle tanındığı ve inancını paylaştığı için … Teori, Tanrı yüzünden saldırıya uğradığını söylüyor.

İkinci teori, güncel olaylar hakkında daha güncel olaylar olmadan bahsettiği için, bir kez daha sağ tarafta değildi.

Sadece netleştirmek için. Bunlar tartışmaya değer olduğunu düşündüğüm iki teori. Kanalı olan herkesin burada aldığımız agresif aşağılayıcı yorumlara ihtiyacı olmadığını unutmayın. Lütfen daha küçük bir kanalı bağlamayın.

Author

30 Comments

1. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, face de paylaştım

2. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” Şu anda birden fazla DMX teorisi var ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, teşekkürler , ziya – 212

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şu anda birden fazla DMX teorisi var ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 462

5. Hatay dan kimler var. Şu anda birden fazla DMX teorisi var . selamun aleyküm sayfan valla çok iyi, sağolun , banu – 265

6. Merhaba paylaşımın yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

7. Kayseri dan kimler var. Şu anda birden fazla DMX teorisi var . Merhaba sayfanız vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 162

8. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla güzel, twitter da paylaştım 28-04-2021 04:27:55

9. Adana merkezden ben Emine. Mrb web sitesi valla hayran edici, şukuladım 30-04-2021 03:19:09

10. Eskişehir dan kimler var. Şu anda birden fazla DMX teorisi var . Merhaba bu web sitesi cidden dikkat çekici, saolun , ziya – 93

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Şu anda birden fazla DMX teorisi var ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 280

12. Bu konu : ” Şu anda birden fazla DMX teorisi var ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 492

13. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 25-05-2021 16:02:45

14. Osmaniye dan kimler var. Şu anda birden fazla DMX teorisi var . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 271

15. Bu konu : ” Şu anda birden fazla DMX teorisi var ” çok güzel. Merhaba siten inanki iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 271

16. Bu konu : ” Şu anda birden fazla DMX teorisi var ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 364

17. Bu konu : ” Şu anda birden fazla DMX teorisi var ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla hoşuma gitti, teşekkürler , – 288

18. Edirne dan kimler var. Şu anda birden fazla DMX teorisi var . Selam bu web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , ali – 238

19. Burdur dan kimler var. Şu anda birden fazla DMX teorisi var . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 265

20. Burdur dan kimler var. Şu anda birden fazla DMX teorisi var . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim güzel, saolun , hatice – 259

21. Kocaeli merkezden ben hatice. Merhabalar web siten inanki güzel, face de paylaştım 23-06-2021 13:10:51

22. Tokat dan kimler var. Şu anda birden fazla DMX teorisi var . Merhaba herkese siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 266

23. Hakkari merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2021 19:10:24

24. Isparta dan kimler var. Şu anda birden fazla DMX teorisi var . Selam herkese web sitesi harbiden iyi, teşekkürler , ali – 213

25. Karaman dan kimler var. Şu anda birden fazla DMX teorisi var . Merhaba paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 59

26. Hakkari merkezden ben ziya. Selam sayfan inanılmaz çok iyi, sağolun 24-07-2021 10:37:21

27. Tunceli merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 29-07-2021 23:00:27

28. Nevşehir dan kimler var. Şu anda birden fazla DMX teorisi var . selamun aleyküm web siteniz gerçekten iyi, şukuladım , ali – 8

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link