Şu anda bu denizaltı dışında nereye döneceğimi gerçekten bilmiyorum.

Herkese merhaba, bunun bir komplo olmadığı için üzgünüm. Cidden bir panik atak geçiriyorum ve son 30 dakikayı duşta ağlayarak geçirdim. Bu yıl kilitlenme ilk başladığında gerçekten komplolara girdim. Bunun bir sorun haline geldiğini hissettim, bu yüzden bir kapaklı telefon karşılığında iPhone’umdan kurtuldum, böylece gece geç saatlerde onları okumayı bırakabilirdim, ancak yine de boş zamanlarım boyunca ana bilgisayarımdaki her şeyi Reddit’te okumaya devam ediyorum.

Covid-19 hizmetinin altında neler olup bittiğinden korkuyorum: NWO, seçkinler, WW3 olasılığı veya başka bir ülke tarafından yaklaşan bir devralma, yaklaşan aşının potansiyel tehlikeleri, büyük sıfırlama, ekonomik çöküş, vesaire vesaire.

Cidden aklımı kaybediyormuşum gibi hissediyorum. Arkadaşlarımla ve ailemle bu konular hakkında konuşmaya çalıştım ve ya aşırı tepki verdiğimi / aşırı düşündüğümü söylüyorlar. Bazıları umursamadıklarını ve sadece neler olup bittiğinden habersiz kalmak istediklerini söylüyorlar ve bu da kendimi sanki arkadaşlarımı meşhur uçurumun üzerinden koşmak üzere izliyormuşum gibi hissettiriyor. Kendi kız arkadaşım bana geçen ay ilaç tedavisi almam gerektiğini söyledi, ama aklı başında olduğumu biliyorum; Yüksek profilli bir şirkette harika, istikrarlı ve iyi maaşlı bir işim var. Finansman konusunda endişelenmiyorum, yine de faturaları ödeyebilir ve ışıkları açık tutabilirim, ama yine de geleceğimin benden çalındığını hissediyorum.

Soğuk hindiyi okumayı bırakmalı mıyım? Cehalet benim için gerçekten mutluluk olacak mı? Lütfen bana yardım edin.

“Şu anda bu denizaltı dışında nereye döneceğimi gerçekten bilmiyorum.” üzerine 19 yorum

1. Eskişehir dan kimler var. Şu anda bu denizaltı dışında nereye döneceğimi gerçekten bilmiyorum. . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 321

2. Bu konu : ” Şu anda bu denizaltı dışında nereye döneceğimi gerçekten bilmiyorum. ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , – 354

3. Çorum dan kimler var. Şu anda bu denizaltı dışında nereye döneceğimi gerçekten bilmiyorum. . Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, teşekkürler , mehmet – 478

4. Bu konu : ” Şu anda bu denizaltı dışında nereye döneceğimi gerçekten bilmiyorum. ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha iyi, tebrikler , memo – 198

5. Tunceli merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-01-2021 12:56:05

6. Tekirdağ merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 04-01-2021 00:53:37

7. Bu konu : ” Şu anda bu denizaltı dışında nereye döneceğimi gerçekten bilmiyorum. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz güzel, saolun , hatice – 418

8. Bayburt merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 28-01-2021 08:58:15

9. Mardin merkezden ben hatice. Slm web siten harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 31-01-2021 19:50:20

10. Bu konu : ” Şu anda bu denizaltı dışında nereye döneceğimi gerçekten bilmiyorum. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sağolun , ali – 14

11. Kırşehir merkezden ben mehmet. Mrb sayfa inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 13:03:30

12. Hakkari dan kimler var. Şu anda bu denizaltı dışında nereye döneceğimi gerçekten bilmiyorum. . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, face de paylaştım , Emine – 169

13. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 25-02-2021 11:49:04

14. Sinop dan kimler var. Şu anda bu denizaltı dışında nereye döneceğimi gerçekten bilmiyorum. . Slm web siten inanılmaz güzel, saolun , doruk – 38

15. Bolu dan kimler var. Şu anda bu denizaltı dışında nereye döneceğimi gerçekten bilmiyorum. . Selam herkese paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 207

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link