Ciddi anlamda. COVID ile ilgili herhangi bir şey gördüğümde, bunlardan birkaçı çıkıyor. Çalışan bir aşı geliştirmek için geçen ortalama sürenin “uzman düzeyinde” bilgi olduğunu biliyormuş gibi davranırlar.

Ve başka biri ne sıklıkla küfür ettiklerini fark etti mi? Yorumlarını okuduğumda o ekranın arkasındaki öfkeyi hissedebiliyorum.

Aşı geliştirme süreci hakkında her şeyi biliyormuşum gibi davranmayı bırakmam söylendi. Bu yüzden biraz okumaya başladım. Ve vay, yanılmışım. Görünüşe göre, çalışan aşılar on yıla kadar sürebilir. 2 yıl değil. Ne kadar yanıldığımı bildiğime göre artık bu korona aşısını yapmaya hazırım.

Author

33 Comments

1. Kastamonu dan kimler var. Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? . Selam herkese siten vallaha çok güzel, saolun , banu – 405

2. Bu konu : ” Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden çok iyi, sağolun , Aylin – 174

3. Selamın aleyküm siteniz inan ki hoşuma gitti, tebrikler

4. Bu konu : ” Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 55

5. Bu konu : ” Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 324

6. Bu konu : ” Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, sağolun , ali – 295

7. Çanakkale merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, face de paylaştım 09-03-2021 04:24:19

8. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok iyi, tebrikler

9. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

10. Gürbüz Reply

Burdur merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-03-2021 16:15:43

11. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 37

12. Bu konu : ” Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 311

13. selamun aleyküm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

14. Kilis dan kimler var. Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? . Selamlar paylaşım inan ki iyi, twitter da paylaştım , ali – 227

15. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi iyi, sağolun , Gürbüz – 468

16. Bayburt merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 29-04-2021 04:15:46

17. Nevşehir merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 06-05-2021 23:50:09

18. Selam herkese web siteniz inan ki çok güzel, teşekkürler

19. Selam herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

20. Rize merkezden ben Hasan. Slm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 01-06-2021 03:30:32

21. Selam paylaşım harbiden iyi, twitter da paylaştım

22. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

23. Bu konu : ” Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sağolun , gaye – 399

24. Tokat merkezden ben Emine. Merhaba sayfa inanki güzel, facebookta paylaştım 24-06-2021 05:39:23

25. Tunceli dan kimler var. Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? . Slm sayfa inanılmaz çok güzel, saolun , memo – 403

26. Merhaba paylaşımınız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

27. Antalya dan kimler var. Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? . Merhaba sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 145

28. Muş merkezden ben hatice. Selamlar web siten vallaha billaha iyi, saolun 09-07-2021 03:43:51

29. Ankara dan kimler var. Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? . Selamlar paylaşım cidden iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 322

30. Bu konu : ” Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 404

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? ” çok güzel. Mrb web siten inanki iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 276

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link