Ciddi anlamda. COVID ile ilgili herhangi bir şey gördüğümde, bunlardan birkaçı çıkıyor. Çalışan bir aşı geliştirmek için geçen ortalama sürenin “uzman düzeyinde” bilgi olduğunu biliyormuş gibi davranırlar.

Ve başka biri ne sıklıkla küfür ettiklerini fark etti mi? Yorumlarını okuduğumda o ekranın arkasındaki öfkeyi hissedebiliyorum.

Aşı geliştirme süreci hakkında her şeyi biliyormuşum gibi davranmayı bırakmam söylendi. Bu yüzden biraz okumaya başladım. Ve vay, yanılmışım. Görünüşe göre, çalışan aşılar on yıla kadar sürebilir. 2 yıl değil. Ne kadar yanıldığımı bildiğime göre artık bu korona aşısını yapmaya hazırım.

Author

6 Comments

1. Kastamonu dan kimler var. Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? . Selam herkese siten vallaha çok güzel, saolun , banu – 405

2. Bu konu : ” Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden çok iyi, sağolun , Aylin – 174

3. Bu konu : ” Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 55

4. Bu konu : ” Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 324

5. Bu konu : ” Şu anda bu denizaltında gizlenen COVID’den korkan tüm saf panzilerin nesi var? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, sağolun , ali – 295

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link