Hayatımın en güzel zamanları çocukken bisikletimle ya da yürüyerek keşfe çıkmaktı. Bu deneyimleri hiç yaşamamak ve bütün gün bir evde tıkılıp kalmak nasıl olurdu hayal bile edemiyorum … Bugün çocuklar, kitle iletişim araçlarının beyin yıkamasının tam olarak yürürlüğe girmesinden önce nasıl bir şey olduğunu bilmiyorlar ..

Author

10 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 196

2. Merhaba herkese sayfan cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

3. Kahramanmaraş dan kimler var. Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum . Merhaba herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 125

4. Bu konu : ” Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz iyi, tebrikler , gaye – 226

5. Bitlis dan kimler var. Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha güzel, teşekkürler , ziya – 183

6. Tunceli merkezden ben ali. Merhabalar sayfa ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-04-2021 17:49:31

7. Bu konu : ” Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 177

8. Şanlıurfa dan kimler var. Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum . Slm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 324

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link