Hayatımın en güzel zamanları çocukken bisikletimle ya da yürüyerek keşfe çıkmaktı. Bu deneyimleri hiç yaşamamak ve bütün gün bir evde tıkılıp kalmak nasıl olurdu hayal bile edemiyorum … Bugün çocuklar, kitle iletişim araçlarının beyin yıkamasının tam olarak yürürlüğe girmesinden önce nasıl bir şey olduğunu bilmiyorlar ..

Author

33 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 196

2. Merhaba herkese sayfan cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

3. Kahramanmaraş dan kimler var. Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum . Merhaba herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 125

4. Bu konu : ” Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz iyi, tebrikler , gaye – 226

5. Bitlis dan kimler var. Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha güzel, teşekkürler , ziya – 183

6. Tunceli merkezden ben ali. Merhabalar sayfa ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-04-2021 17:49:31

7. Bu konu : ” Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 177

8. Şanlıurfa dan kimler var. Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum . Slm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 324

9. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımın inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2021 21:53:22

10. Slm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Mrb paylaşımınız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

12. Slm siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

13. Ordu dan kimler var. Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum . Merhabalar sayfanız vallaha çok güzel, tebrikler , Aylin – 148

14. Bu konu : ” Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 128

15. Aksaray dan kimler var. Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok iyi, face de paylaştım , ziya – 25

16. Bu konu : ” Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sağolun , Emine – 209

17. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

18. Amasya merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-06-2021 20:57:06

19. Merhabalar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

20. Erzurum dan kimler var. Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum . Slm paylaşım vallaha iyi, facebookta paylaştım , emin – 378

21. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 07:37:27

22. Bu konu : ” Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle dikkat çekici, şukuladım , doruk – 330

23. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok güzel, tebrikler

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 52

25. Yozgat dan kimler var. Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum . Merhaba web siten inanki dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 78

26. Erzincan merkezden ben . selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 05-07-2021 22:44:08

27. Muğla dan kimler var. Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 163

28. Isparta merkezden ben emin. Selamlar sayfanız yeminle çok güzel, şukuladım 11-07-2021 16:08:12

29. Gaziantep dan kimler var. Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum . Selamın aleyküm siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 265

30. Merhabalar siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

31. Tekirdağ dan kimler var. Şu anda büyüyen çocuklar için çok üzülüyorum . selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 446

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link