Bir gündür uyumadım ve kafeinden ve VyVance’ten uyanık kalmayı başardım, ama inanılmaz derecede paranoyak olduğumu söylemeliyim. İşte nedeni:

Birincisi TX’de yaşıyorum ve sadece birkaç gün önce evimde 4 gün boyunca donma sıcaklıklarında hiç güç olmadan donuyordum. Bunun yanı sıra COVID, hiçbir markette yiyecek yok. Yollar artık buzlu değil ve yine de raflarda SIFIR yiyecek var. Bu çok gerçeküstü ve belki haberlerde görmüşsünüzdür, ama kontrol etmedim. Açılmadan 20 dakika önce mağazadaydım ve otoparkın etrafında dönen bir sıra vardı.

Yerel marketlerdeki raflarda SIFIR yiyecek olmadığın için şaka yapıyorum ve bunun üzerine bir kaynama bildirimi var, çünkü su filtreleme tesisi elektrik kesintileri nedeniyle devre dışı kaldı. Burada oturuyorum
Evimde karantinaya alındım, tüm bunların çılgınlığı sona erdiğinde, kompleksimin üzerinden geçen ağır uçakların sesini duyarken, bu uçak gibi gelmiyor. Hemen sesin kaynağını bulmaya gidiyorum ve hiçbir şey. Bir çeşit Soğuk Savaşta mıyız?

Artık kime güveneceğimi bilmiyorum, medya yalan söylüyor gibi görünüyor, Reddit de dahil olmak üzere büyük teknoloji bizi sansürlemeye başlıyor (ed) inanıyorum ve burada deliren tek kişi benmişim gibi hissediyorum. Burada oyun sonu nedir?

Author

5 Comments

1. Bu konu : ” Şu anda çok paranoyak .. deliriyor muyum? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , memo – 161

2. Bayburt merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 22-02-2021 18:31:48

3. Rize merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın inan ki iyi, face de paylaştım 02-03-2021 22:09:31

4. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız vallaha güzel, face de paylaştım 05-03-2021 21:53:28

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link