Hiçbir şey … hiçbir şey komik değil. Çocuklarımızın ve torunlarımızın geleceği oyun gibi oynanıyor. Herkes geleceğin arka koltuğa oturduğu ana o kadar kapılmış durumda ki. Manipülasyon ve gurur yoluyla, gelecek nesillerin başarılı olması için bu dünyayı yok ettik. Bu bizim hatamız ve ona sahip çıkmamız gerekiyor.

Author

54 Comments

1. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden dikkat çekici, şukuladım , doruk – 470

2. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 169

3. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 485

4. İzmir dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 4

5. Tunceli dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 297

6. Çorum merkezden ben ali. Selam siteniz inanki dikkat çekici, saolun 10-02-2021 08:17:46

7. Şanlıurfa dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 406

8. Adıyaman merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-02-2021 10:30:07

9. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. Selam siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 359

10. Samsun dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . Mrb web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 101

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 209

12. Kilis merkezden ben hatice. Selam sayfa inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 10-02-2021 11:16:28

13. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, tebrikler , ali – 438

14. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 155

15. Edirne dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . Merhaba sayfan vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 429

16. Kastamonu dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . Selam web siteniz gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 187

17. Selamlar siteniz vallaha billaha güzel, teşekkürler

18. Yozgat dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . Slm siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 453

19. Slm web siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

20. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , mehmet – 15

21. Uşak dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 112

22. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 89

23. Selam herkese paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

24. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, sağolun , mehmet – 338

25. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 318

26. Tokat merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz valla mükemmel, sağolun 16-03-2021 00:17:09

27. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 450

28. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, saolun , Hasan – 466

29. Siirt dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . Merhabalar siten vallaha billaha çok iyi, sağolun , Hasan – 429

30. Düzce dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . Slm siteniz cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 222

31. Gümüşhane merkezden ben hatice. Selam herkese siten süper ötesi iyi, face de paylaştım 29-04-2021 10:40:28

32. Kahramanmaraş dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . Selam herkese siteniz inan ki çok iyi, tebrikler , memo – 473

33. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Artvin merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-05-2021 00:04:45

35. Afyon merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 16-05-2021 07:58:57

36. Rize merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi gerçekten mükemmel, saolun 17-05-2021 19:40:20

37. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

38. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 499

39. Muş merkezden ben mehmet. Selam sayfanız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 09-06-2021 20:17:01

40. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

41. Giresun merkezden ben memo. Selamlar sayfan inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-06-2021 19:41:40

42. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 234

43. Kilis merkezden ben ali. Merhabalar siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 24-06-2021 09:30:58

44. Düzce dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . Mrb web siteniz ciddiyim güzel, teşekkürler , hatice – 394

45. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 447

46. Kocaeli merkezden ben ahmet. Slm siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 04-07-2021 20:54:18

47. Sakarya merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız inanki çok iyi, facebookta paylaştım 07-07-2021 20:22:50

48. Çorum merkezden ben ali. Slm web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 07-07-2021 23:58:08

49. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

50. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2021 10:17:50

51. Merhaba siteniz inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

52. Kars dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . Selam paylaşım süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 435

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link