Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun?

Hiçbir şey … hiçbir şey komik değil. Çocuklarımızın ve torunlarımızın geleceği oyun gibi oynanıyor. Herkes geleceğin arka koltuğa oturduğu ana o kadar kapılmış durumda ki. Manipülasyon ve gurur yoluyla, gelecek nesillerin başarılı olması için bu dünyayı yok ettik. Bu bizim hatamız ve ona sahip çıkmamız gerekiyor.

“Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun?” üzerine 24 yorum

1. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden dikkat çekici, şukuladım , doruk – 470

2. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 169

3. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 485

4. İzmir dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 4

5. Tunceli dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 297

6. Şanlıurfa dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 406

7. Adıyaman merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-02-2021 10:30:07

8. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. Selam siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 359

9. Samsun dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . Mrb web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 101

10. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 209

11. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, tebrikler , ali – 438

12. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 155

13. Edirne dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . Merhaba sayfan vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 429

14. Kastamonu dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . Selam web siteniz gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 187

15. Yozgat dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . Slm siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 453

16. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , mehmet – 15

17. Uşak dan kimler var. Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 112

18. Bu konu : ” Şu anda dünyanın nesi komik biliyor musun? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 89

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link