Kategoriler
Genel

Şu anda gündemde olan bir çeşit PSYOPS kampanyası yaşıyor muyuz?

Bu tartışmasız ABD’nin şimdiye kadar yaşamış olduğu en sarsıcı. Bizi ayırmak için tüm psikolojimizi sallamak ve bölmek için politika, medya, haber kaynakları ve etkili kaynakların gizli bir gündemi olup olmadığını merak ediyorum.

Her gün, Facebook, Twitter vb. Bilgilendirme yanlılığı ve yanlış olaylar sürekli olarak küçük ve büyük benzer düşünen gruplardan oluşuyor. İNANILMAZ bir şekilde yönünü şaşırtır.

Psikolojiyi derinlemesine inceleyen herhangi bir kişi farkındadır ve gördüklerimiz, duyduklarımız ve yaşadıklarımız hakkındaki duygu ve inançlarımızı aktif olarak nasıl algıladığımızı ve geliştirdiğimizi ve kolektif gruplarda nasıl etkilenebileceğini anlayabilir. Bu, algoritmalar oluşturan ve bize ilgi duyabileceğimiz ürünleri, videoları ve yayınları öneren yapıya bile uygulanabilir.

Burada bir şey bana doğru gelmiyor. Bir şey yolunda gidiyor.

Umarım ne olursa olsun, herkes için iyilik ve temel hakları uğruna.

“Şu anda gündemde olan bir çeşit PSYOPS kampanyası yaşıyor muyuz?” için 11 yanıt

Nevşehir merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-06-2020 22:24:39

Diyarbakır merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-06-2020 10:58:48

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-06-2020 21:13:45

Aksaray merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, tebrikler 26-06-2020 06:57:13

Erzincan merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 05-07-2020 23:47:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir