“Şu anda mevcut tüm kanıtlar, DTP aşısının difteri, tetanoz veya boğmacadan kurtardığından daha fazla çocuğu başka nedenlerden öldürebileceğini gösteriyor.”

http://vaccinepapers.org/high-mortality-dtp-vaccine/

Mogensen vd. Önceki çalışmaların yetersizlikleri ve DTP aşısının görünürdeki tehlikeleri hakkında güçlü açıklamalar yapın:

Bu doğal deneyde DTP’nin olumsuz etkisi, önceki DTP çalışmalarında bildirilenden çok daha kötüydü. Bunun nedeni muhtemelen önceki çalışmalardaki “aşılanmamış” kontrol çocuklarının aşılanamayacak kadar zayıf bir alt grup olmasıydı. Önceki çalışmalar, DTP aşısı olan çocukları “normal” kontrollerle karşılaştıramadı. Bu nedenle, önceki çalışmaların çoğu muhtemelen DTP’nin olumsuz etkisini hafife almıştı. ” VE “DTP aşılanmamaya göre 5 kat daha yüksek ölüm oranıyla ilişkilendirildi. Hiçbir prospektif çalışma, DTP’nin faydalı sağkalım etkilerini göstermemiştir… Rutin aşıların tüm nedenlere bağlı ölümler üzerindeki etkisinin randomize çalışmalarda test edilmemiş olması endişe verici olmalıdır. Şu anda mevcut olan tüm kanıtlar, DTP aşısının difteri, tetanoz veya boğmacadan kurtardığından daha fazla çocuğu başka nedenlerden öldürebileceğini göstermektedir.

““Şu anda mevcut tüm kanıtlar, DTP aşısının difteri, tetanoz veya boğmacadan kurtardığından daha fazla çocuğu başka nedenlerden öldürebileceğini gösteriyor.”” üzerine 19 yorum

1. Tokat merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 20:32:39

2. Burdur dan kimler var. “Şu anda mevcut tüm kanıtlar, DTP aşısının difteri, tetanoz veya boğmacadan kurtardığından daha fazla çocuğu başka nedenlerden öldürebileceğini gösteriyor.” . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 210

3. Bu konu : ” “Şu anda mevcut tüm kanıtlar, DTP aşısının difteri, tetanoz veya boğmacadan kurtardığından daha fazla çocuğu başka nedenlerden öldürebileceğini gösteriyor.” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler , ali – 110

4. Bolu dan kimler var. “Şu anda mevcut tüm kanıtlar, DTP aşısının difteri, tetanoz veya boğmacadan kurtardığından daha fazla çocuğu başka nedenlerden öldürebileceğini gösteriyor.” . Selam paylaşım cidden çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 68

5. Sinop merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-01-2021 00:51:01

6. Nevşehir dan kimler var. “Şu anda mevcut tüm kanıtlar, DTP aşısının difteri, tetanoz veya boğmacadan kurtardığından daha fazla çocuğu başka nedenlerden öldürebileceğini gösteriyor.” . Merhaba web siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 447

7. Balıkesir dan kimler var. “Şu anda mevcut tüm kanıtlar, DTP aşısının difteri, tetanoz veya boğmacadan kurtardığından daha fazla çocuğu başka nedenlerden öldürebileceğini gösteriyor.” . Merhaba herkese sayfanız valla iyi, face de paylaştım , Emine – 357

8. Aydın merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 18-01-2021 21:49:26

9. Gümüşhane merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 19-01-2021 01:54:36

10. Bu konu : ” “Şu anda mevcut tüm kanıtlar, DTP aşısının difteri, tetanoz veya boğmacadan kurtardığından daha fazla çocuğu başka nedenlerden öldürebileceğini gösteriyor.” ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 240

11. Artvin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 23-01-2021 18:27:48

12. Bilecik merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 28-01-2021 18:53:06

13. Balıkesir merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim iyi, teşekkürler 30-01-2021 02:47:41

14. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 09-02-2021 04:02:50

15. Yalova merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 19-02-2021 04:24:46

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link