Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil.

İfade özgürlüğü Anayasamızın en önemli parçasıdır. Ya tamamen ifade özgürlüğündesin ya da savaştığını iddia ettiğin faşistsin. İfade özgürlüğü, fikrinize katılmayabileceğim anlamına gelir, ancak bunu ölümüne söyleme hakkınız için savaşacağım. Birini sansürlediğinizde, bu sadece söylediklerinden korktuğunuzu gösterir. Korkak, insanları meşgul etmek yerine susturur, özgür düşünce ve fikirlerin bir ileri bir geri hareketini açar. Bizi birbirimize tutan güçler, gerçek düşmanın kim olduğunu görmek yerine boğazlar. Şu anda herkesin birbirinden nefret ettiği şeyin% 99’u üretilmiş propaganda. % 1 dışında herkes oynanıyor. Bu böl ve fethet şemasını değiştirmenin gerçekten geçmişte kaldı, herkesin saçma sapan şeyleri görmesi, gerçek düşmanı ve nihayetinde büyük resmi görmesi çok kolay olurdu. Biz onlar için gerçek birer sığırız. Moo. Sansüre karşı güvende olduğunuzu düşünüyorsanız, değilsiniz, sıradaki sizsiniz.

This Post Has 21 Comments

1. mehmet

selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Emine

Aksaray merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-01-2021 10:05:49

3. memo

Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 496

4. hatice

Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 40

5. ziya

Çanakkale merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten ciddiyim iyi, sağolun 24-01-2021 20:50:30

6. Anonim

Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , – 38

7. ziya

Bolu merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran edici, facebookta paylaştım 25-01-2021 16:41:38

8. banu

Slm web siten valla mükemmel, sağolun

9. Aylin

Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 465

10. Aylin

selamun aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Anonim

Nevşehir merkezden ben . selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran edici, teşekkürler 14-02-2021 02:46:37

12. ziya

Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 18

13. elif yılmaz

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 03-03-2021 19:44:08

14. elif yılmaz

Merhaba web siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

15. Hasan

Merhaba sayfanız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

16. ali

Afyon merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız harbiden güzel, saolun 14-03-2021 02:19:20

17. hatice

Selam bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

18. Gürbüz

Selam herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

19. mehmet

Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, sağolun , mehmet – 334

20. Aylin

Osmaniye dan kimler var. Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. . Mrb bu web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 436

21. mehmet

Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 163

Bir cevap yazın