İfade özgürlüğü Anayasamızın en önemli parçasıdır. Ya tamamen ifade özgürlüğündesin ya da savaştığını iddia ettiğin faşistsin. İfade özgürlüğü, fikrinize katılmayabileceğim anlamına gelir, ancak bunu ölümüne söyleme hakkınız için savaşacağım. Birini sansürlediğinizde, bu sadece söylediklerinden korktuğunuzu gösterir. Korkak, insanları meşgul etmek yerine susturur, özgür düşünce ve fikirlerin bir ileri bir geri hareketini açar. Bizi birbirimize tutan güçler, gerçek düşmanın kim olduğunu görmek yerine boğazlar. Şu anda herkesin birbirinden nefret ettiği şeyin% 99’u üretilmiş propaganda. % 1 dışında herkes oynanıyor. Bu böl ve fethet şemasını değiştirmenin gerçekten geçmişte kaldı, herkesin saçma sapan şeyleri görmesi, gerçek düşmanı ve nihayetinde büyük resmi görmesi çok kolay olurdu. Biz onlar için gerçek birer sığırız. Moo. Sansüre karşı güvende olduğunuzu düşünüyorsanız, değilsiniz, sıradaki sizsiniz.

Author

35 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Aksaray merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-01-2021 10:05:49

3. Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 496

4. Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 40

5. Çanakkale merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten ciddiyim iyi, sağolun 24-01-2021 20:50:30

6. Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , – 38

7. Bolu merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran edici, facebookta paylaştım 25-01-2021 16:41:38

8. Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 465

9. selamun aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Nevşehir merkezden ben . selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran edici, teşekkürler 14-02-2021 02:46:37

11. Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 18

12. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 03-03-2021 19:44:08

13. elif yılmaz Reply

Merhaba web siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

14. Merhaba sayfanız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

15. Afyon merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız harbiden güzel, saolun 14-03-2021 02:19:20

16. Selam bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

17. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

18. Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, sağolun , mehmet – 334

19. Osmaniye dan kimler var. Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. . Mrb bu web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 436

20. Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 163

21. Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 345

22. Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, sağolun , Emine – 353

23. Osmaniye dan kimler var. Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. . Selam sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 354

24. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. . selam arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 320

25. Kırklareli merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 02:38:21

26. Osmaniye dan kimler var. Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. . Selam paylaşımınız gerçekten çok iyi, tebrikler , mehmet – 423

27. Hakkari merkezden ben Hasan. Slm web siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 07-05-2021 04:08:43

28. Kırklareli merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan cidden iyi, facebookta paylaştım 12-05-2021 16:56:33

29. Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 402

30. Tekirdağ dan kimler var. Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. . Slm web siten ciddiyim iyi, şukuladım , gaye – 400

31. Van merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 23-05-2021 15:39:35

32. Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden dikkat çekici, tebrikler , hatice – 281

33. Bu konu : ” Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 74

34. Erzincan dan kimler var. Şu anda meydana gelen sansür / propaganda son derece endişe vericidir. Komşusun düşman değil. . Slm paylaşımın süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 163

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link