Tek söylediğim … bu ülkedeki nüfusun% 60’ından fazlasını kızdıran bir şey ortaya çıktığında …

…. genellikle başka bir şey olur

Merhaba Nashvillle

Bir kez daha Whitney Webb ve bir sonraki anlatı üzerine yaptığı habere, şu anda bu patlamayı araştıran ajanslar tarafından telgraflanan El Kaide ile ekip oluşturan beyaz üstünlükçü milis grupları olduğunu göstereceğim.

… AIsuicide tarafından gönderildi
[comments]

Author

23 Comments

1. Tunceli merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, saolun 25-12-2020 22:10:54

2. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-12-2020 01:29:53

3. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

4. Sinop dan kimler var. Şu anda teşvik paketini düşünen var mı merak ediyorum. . Selam herkese web siten ciddiyim çok güzel, tebrikler , – 139

5. Afyon merkezden ben emin. Mrb siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-12-2020 13:07:11

6. Adıyaman merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 03-01-2021 22:01:16

7. Bu konu : ” Şu anda teşvik paketini düşünen var mı merak ediyorum. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 90

8. Kilis dan kimler var. Şu anda teşvik paketini düşünen var mı merak ediyorum. . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 276

9. Kırşehir merkezden ben ali. Selam siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-01-2021 18:49:41

10. Balıkesir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-01-2021 09:13:53

11. Kilis dan kimler var. Şu anda teşvik paketini düşünen var mı merak ediyorum. . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , hatice – 341

12. Manisa merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki güzel, facebookta paylaştım 01-02-2021 02:19:14

13. Merhaba herkese paylaşımın inanki mükemmel, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” Şu anda teşvik paketini düşünen var mı merak ediyorum. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 160

15. Bu konu : ” Şu anda teşvik paketini düşünen var mı merak ediyorum. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz çok güzel, saolun , memo – 51

16. Bu konu : ” Şu anda teşvik paketini düşünen var mı merak ediyorum. ” çok güzel. Slm web siten vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 143

17. Zonguldak dan kimler var. Şu anda teşvik paketini düşünen var mı merak ediyorum. . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , Emine – 297

18. Selam herkese siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun

19. Kahramanmaraş dan kimler var. Şu anda teşvik paketini düşünen var mı merak ediyorum. . Slm web sitesi cidden iyi, teraziye tıkladım , – 455

20. Muğla dan kimler var. Şu anda teşvik paketini düşünen var mı merak ediyorum. . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 246

21. Bu konu : ” Şu anda teşvik paketini düşünen var mı merak ediyorum. ” çok güzel. Selamlar siten yeminle hayran edici, tebrikler , banu – 227

22. Bu konu : ” Şu anda teşvik paketini düşünen var mı merak ediyorum. ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 483

23. Merhaba sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link