Kategoriler
Genel

Şu anda yapabileceğimiz en büyük eylem, toplumun temellerine başlamaya başlamak

Görünen o ki, dünyanın kurumsal güç yapılarına (polis, askeri, sağlık, eczacılık, finans) verilen mutlak güce tam bir geçiş ve birbirimize güvenmek için temeller inşa etmemiz gereken mücadele devletten ziyade.

Bu, yeni bir ticaret ve takas sistemine başlamak için mükemmel bir fırsat. Her birimiz birbirimize bakmak için birbirimizin şefkatine güvenmeliyiz.

Bunu yapmaya başlamanın bazı yolları nelerdir?

“Şu anda yapabileceğimiz en büyük eylem, toplumun temellerine başlamaya başlamak” için 13 yanıt

Bolu merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-03-2020 20:30:32

Tekirdağ merkezden ben ziya. Mrb sayfanız valla güzel, face de paylaştım 24-03-2020 18:13:33

Selam herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

Ağrı merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-03-2020 04:55:29

Çorum merkezden ben ahmet. Merhaba web siten yeminle dikkatimi çekti, sağolun 31-03-2020 07:36:47

Aydın merkezden ben mehmet. Slm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 01-04-2020 07:24:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir