Ortalama olarak en az 178 kişiyle çalışıyorum, en az yarısına son 6 ay içinde ailede herhangi birinin veya herhangi birinin Covid-19 kaptığını bilip bilmediğini sordum.

Hepsi hayır dedi, ancak Covid-19 ilk başladığında hepsinin birini tanıdığını veya ailesini enfekte ettiğini söylediler.

Bunu kendim kanıtlayabilirim, bende vardı, kız kardeşimde ve babamda vardı (hepsi hala hayatta).

Ancak, test bile edemeyecekleri bu kazançlı ama son derece bulaşıcı “Delta” varyantını kimin aldığını bilecek birini ömrüm boyunca bulamıyorum.

Birisi bunu kanıtlayabilir mi? Bu yaygın mı? Yoksa benim durumum nadir bir durum mu?

Zamanın bu noktasında, orta derecede nüfus yoğun bölgelerde/ilçelerde bile CDC, Delta varyant vakalarında çoğunun yeterli veya yüksek olduğunu göstermektedir.

Ama bu doğru olsaydı, hepimiz birini tanırdık…aile, arkadaşlar, arkadaşların arkadaşları, vb.

Görünüşe göre tanıdığım kimse, enfekte olmuş birini bile tanımıyor.

Yanlış bilgiyle yanlış bilgiyle mücadele.

Lütfen sahip olan kimseyi tanımıyorsanız, oy verin, hadi bunu hesaplayalım.

48 Comments

1. Bu konu : ” Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin ” çok güzel. Merhabalar sayfanız süper ötesi mükemmel, saolun , doruk – 351

2. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, saolun

3. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-08-2021 07:25:07

4. Merhaba siten vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

5. Selam herkese paylaşım inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Adana merkezden ben emin. Merhabalar sayfa inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 07-08-2021 04:31:48

7. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin . selamun aleyküm bu web sitesi cidden iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 426

8. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, sağolun

9. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, sağolun

10. Bayburt dan kimler var. Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin . Slm paylaşımın valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 62

11. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

12. Bu konu : ” Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 303

13. Erzurum dan kimler var. Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , – 282

14. Bu konu : ” Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 120

15. Bu konu : ” Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 8

16. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 319

17. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

18. Malatya dan kimler var. Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin . selamun aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , ali – 478

19. Bu konu : ” Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin ” çok güzel. Merhaba herkese siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 38

20. Merhaba sayfa süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

21. Bu konu : ” Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 261

22. Bilecik dan kimler var. Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin . selamun aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 374

23. Mrb web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

24. Bu konu : ” Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 108

25. Afyon dan kimler var. Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin . Selam herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 97

26. Bu konu : ” Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 74

27. Bu konu : ” Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 450

28. Çanakkale merkezden ben Hasan. Merhabalar siten inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 04-09-2021 17:36:30

29. Bu konu : ” Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 399

30. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok iyi, face de paylaştım

31. elif yılmaz Reply

Şırnak dan kimler var. Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin . Selamın aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 393

32. Erzincan merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım süper ötesi iyi, saolun 08-09-2021 13:21:40

33. Bu konu : ” Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 379

34. Kırklareli dan kimler var. Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz mükemmel, şukuladım , Aylin – 350

35. Afyon merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-09-2021 16:56:02

36. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

37. Aydın dan kimler var. Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 264

38. Van merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 12-09-2021 08:13:26

39. Bu konu : ” Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 41

40. Bursa merkezden ben emin. Selam web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 12-09-2021 14:23:32

41. Erzincan merkezden ben ali. Slm bu web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler 16-09-2021 00:01:25

42. Merhabalar web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

43. Siirt dan kimler var. Şu sıralar en önemli gündem Covid Korkusu mu? Sahip olan birini tanımıyorsanız oy verin . Selamlar siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 11

44. Ağrı merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 16-09-2021 00:38:10

Write A Comment