Her iki siyasi partiyle ilgili pek çok komplo teorisi var.

Bunun önlenebileceğini veya kaçınılması gerektiğini düşünmüyorum. Partizan olabilecek bir gönderi görürseniz ve bu sizi rahatsız ediyorsa, ona bakmayın. Bu kadar basit.

Eğer sizin için gerçekten çok fazlaysa, eminim siyaseti yasaklayan farklı bir alt bölüm var. Ama eğer komplo teorisine giriyorsanız, herhangi bir sansür biçimi size yanlış gelecektir, en azından benim görüşüm budur.

Tanrı kutsasın.

Author

81 Comments

1. Nevşehir merkezden ben Emine. Mrb web siten inanılmaz iyi, sağolun 29-06-2020 11:42:04

2. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım valla dikkat çekici, tebrikler 30-06-2020 02:51:42

3. Merhabalar web siten gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 08-07-2020 16:54:15

5. Selam herkese sayfan harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

6. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

7. Aksaray merkezden ben gaye. Mrb web siteniz süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 19-07-2020 23:00:41

8. Muş merkezden ben gaye. Slm siteniz süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 20-07-2020 09:49:33

9. Adıyaman merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, tebrikler 24-07-2020 05:40:48

10. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfanız valla mükemmel, şukuladım

11. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, saolun 07-08-2020 06:56:21

12. Adana merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-08-2020 17:33:15

13. Ordu merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın valla güzel, tebrikler 15-08-2020 14:27:48

14. Şırnak merkezden ben ahmet. Merhabalar siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2020 22:51:54

15. selamun aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

16. selamun aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Gürbüz Reply

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 07-09-2020 11:28:57

18. Mardin merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-09-2020 20:10:18

19. Bursa merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:26:03

20. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi inanki dikkat çekici, sağolun 02-10-2020 11:49:47

21. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok iyi, teşekkürler

22. Manisa dan kimler var. Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 392

23. Burdur dan kimler var. Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. . Selam herkese sayfan inan ki hayran edici, sağolun , doruk – 280

24. Yalova dan kimler var. Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. . selamun aleyküm sayfan gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 206

25. Bingöl dan kimler var. Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. . Merhabalar web siteniz inan ki güzel, twitter da paylaştım , ali – 457

26. Giresun merkezden ben emin. Merhaba herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-11-2020 20:36:18

27. Merhabalar siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

28. Selamın aleyküm siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

29. Diyarbakır dan kimler var. Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. . Selamlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 382

30. Giresun merkezden ben . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 01-12-2020 11:27:58

31. Yalova dan kimler var. Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. . Slm sayfan cidden çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 258

32. Bu konu : ” Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 189

33. Yalova dan kimler var. Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 302

34. Manisa dan kimler var. Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. . Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 191

35. Mrb paylaşım inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

36. Adana merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz güzel, şukuladım 15-12-2020 22:53:34

37. Mardin dan kimler var. Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. . Selam bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 468

38. Konya merkezden ben emin. Mrb siten inanılmaz iyi, sağolun 26-12-2020 11:25:38

39. Bu konu : ” Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 178

40. Bu konu : ” Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 84

41. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

42. Bu konu : ” Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 248

43. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

44. Trabzon merkezden ben emin. Slm web siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-01-2021 16:48:36

45. Kırşehir dan kimler var. Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. . Mrb siteniz valla çok iyi, teşekkürler , gaye – 83

46. Bu konu : ” Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. ” çok güzel. Slm sayfanız valla güzel, twitter da paylaştım , ziya – 455

47. Hakkari dan kimler var. Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. . selamun aleyküm siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 259

48. Bu konu : ” Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 54

49. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

50. selam arkadaşlar sayfa valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

51. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 18

52. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. . Slm sayfanız süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 468

53. Merhaba web siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

54. Merhaba web sitesi süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

55. Selam siten vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

56. selam arkadaşlar siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

57. Bu konu : ” Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki mükemmel, sağolun , – 289

58. Bu konu : ” Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 65

59. Bu konu : ” Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 314

60. Elazığ merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi inan ki güzel, tebrikler 08-03-2021 07:56:33

61. Bu konu : ” Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten güzel, saolun , – 103

62. Kırıkkale dan kimler var. Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , banu – 178

63. Gürbüz Reply

Merhabalar siteniz ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

64. Burdur merkezden ben doruk. Selam web siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım 15-04-2021 09:21:56

65. Bingöl dan kimler var. Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. . Selamın aleyküm sayfanız harbiden mükemmel, teşekkürler , ziya – 440

66. Bu konu : ” Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 227

67. Aksaray dan kimler var. Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. . Mrb siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 422

68. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

69. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. . Slm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 53

70. Bitlis dan kimler var. Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. . Selamın aleyküm web siten harbiden hayran bıraktı, şukuladım , – 114

71. Bu konu : ” Sub için yeniler, ama herkes veya çoğunlukla herkes bir Trump destekçisi mi? Çünkü bunu alıyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 396

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link