Subway’den Jared kuruldu

Metrodan Jared, çalışan adamın kahramanı, hamburgerlere daha sağlıklı bir alternatif sunarken, gizemli bir şekilde Pedo olarak yakalanır. Bu arada burjuva öksürük Burger King, sinsi bir gülümsemeyle maskesiyle ortalıkta dolaşıyordu. Ayrıca, Ronald McDonald hiçbir iz bırakmadan ortadan kayboldu … öfke nerede?

“Subway’den Jared kuruldu” üzerine 55 yorum

1. Adana merkezden ben ali. Selam paylaşımınız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 23:17:47

2. Erzincan merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 18:54:25

3. Sivas merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok güzel, sağolun 31-08-2020 19:19:26

4. Diyarbakır merkezden ben Emine. Selamlar sayfan cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 04-09-2020 17:21:39

5. Batman merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 09-09-2020 05:32:23

6. Kilis merkezden ben ziya. Merhaba web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:16:37

7. Çanakkale merkezden ben Emine. Mrb siten valla çok güzel, face de paylaştım 02-10-2020 11:22:20

8. Bu konu : ” Subway’den Jared kuruldu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 145

9. Bu konu : ” Subway’den Jared kuruldu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, şukuladım , ziya – 81

10. Samsun dan kimler var. Subway’den Jared kuruldu . Mrb siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler , Aylin – 187

11. Çankırı merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, sağolun 24-11-2020 18:45:19

12. Ankara dan kimler var. Subway’den Jared kuruldu . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 399

13. Bu konu : ” Subway’den Jared kuruldu ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 341

14. Afyon merkezden ben doruk. Selamlar siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-12-2020 01:07:54

15. Artvin merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 08-12-2020 22:29:55

16. Antalya dan kimler var. Subway’den Jared kuruldu . Selam herkese paylaşımın vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 366

17. Bu konu : ” Subway’den Jared kuruldu ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , – 95

18. Bu konu : ” Subway’den Jared kuruldu ” çok güzel. Selam web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 436

19. Ağrı dan kimler var. Subway’den Jared kuruldu . Merhaba herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 378

20. Bu konu : ” Subway’den Jared kuruldu ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 154

21. Erzincan dan kimler var. Subway’den Jared kuruldu . selam arkadaşlar web siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 330

22. İzmir dan kimler var. Subway’den Jared kuruldu . Selamlar web siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 293

23. Hakkari merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım 11-01-2021 22:02:55

24. Bu konu : ” Subway’den Jared kuruldu ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 244

25. Kırşehir merkezden ben hatice. Mrb paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım 15-01-2021 20:20:58

26. Bu konu : ” Subway’den Jared kuruldu ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 208

27. Bu konu : ” Subway’den Jared kuruldu ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 27

28. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 27-01-2021 00:31:41

29. Bu konu : ” Subway’den Jared kuruldu ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran edici, saolun , ali – 165

30. Iğdır dan kimler var. Subway’den Jared kuruldu . Merhaba bu web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun , banu – 205

31. Bu konu : ” Subway’den Jared kuruldu ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , emin – 5

32. Bu konu : ” Subway’den Jared kuruldu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 99

33. Artvin merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-02-2021 14:57:47

34. Manisa dan kimler var. Subway’den Jared kuruldu . Selam sayfanız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 392

35. Iğdır dan kimler var. Subway’den Jared kuruldu . Selamlar siten inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 433

36. Bu konu : ” Subway’den Jared kuruldu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 271

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link