• Suçlanıyor … isyanlar?
  • Suçlanmıyor mu … isyanlar?

Deep State yoluna girerse, ANTIFA ve derin devletin Trump taraftarı olduğunu iddia ederek yanlış bir şekilde ayaklanmalar başlatacağını tahmin ediyorum. Sonra önümüzdeki hafta, tüm bunlar nihayet silahları ve Cumhuriyetçileri tasfiye etmeye başlamak için kullanılıyor.

Bu arada ayaklanmalardaki sahte aktörler bir şekilde intihar ediyor.

… MyAlltheThings tarafından gönderildi
[comments]

Author

19 Comments

1. Ağrı dan kimler var. Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? . Selamlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 66

2. Bu konu : ” Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 133

3. Slm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

4. Bu konu : ” Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 300

5. Merhabalar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

6. Bolu dan kimler var. Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 389

7. Bu konu : ” Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 339

8. Elazığ dan kimler var. Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? . Merhaba paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 287

9. Kırşehir merkezden ben Emine. Selam paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-02-2021 21:50:05

10. Bu konu : ” Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 415

11. Bu konu : ” Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 468

12. Tokat merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım 14-03-2021 01:24:13

13. Merhabalar paylaşımın yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

14. Nevşehir dan kimler var. Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? . Selamlar web siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 52

15. Merhaba herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 200

17. Bu konu : ” Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 76

18. Van merkezden ben . Merhabalar siten ciddiyim iyi, tebrikler 03-05-2021 03:33:56

19. Bu konu : ” Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden hayran edici, teşekkürler , banu – 473

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link