Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler?

• Suçlanıyor … isyanlar?
  • Suçlanmıyor mu … isyanlar?

Deep State yoluna girerse, ANTIFA ve derin devletin Trump taraftarı olduğunu iddia ederek yanlış bir şekilde ayaklanmalar başlatacağını tahmin ediyorum. Sonra önümüzdeki hafta, tüm bunlar nihayet silahları ve Cumhuriyetçileri tasfiye etmeye başlamak için kullanılıyor.

Bu arada ayaklanmalardaki sahte aktörler bir şekilde intihar ediyor.

… MyAlltheThings tarafından gönderildi
[comments]

“Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler?” üzerine 9 yorum

1. Ağrı dan kimler var. Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? . Selamlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 66

2. Bu konu : ” Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 133

3. Bu konu : ” Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 300

4. Bolu dan kimler var. Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 389

5. Bu konu : ” Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 339

6. Elazığ dan kimler var. Suçlama üzerine bugün kapanış tartışmaları ve oylar? Tahminleriniz neler? . Merhaba paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 287

7. Kırşehir merkezden ben Emine. Selam paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-02-2021 21:50:05

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link