Birleşik Krallık’tanım ve hükümetin aşıyı zorunlu kılmamasına rağmen şirketlerin yapacağından eminim (iş yerleri, spor etkinliklerine, sinema vb.).

İnsanların beni aşı olmaya zorlayacaklarını ve suçluluk duyacaklarını biliyorum çünkü alerji / sağlık koşulları vb. Nedeniyle aşılanamayan başka insanlar var (tüm sürü bağışıklığı tartışması).

Suçluluktan nasıl kurtulurum? Buna karşı bir argüman bulmaya çalışıyorum ama tamamen şaşkına döndüm. Birinin bana yardım edebileceğini umuyorum!

Gönderen … Schumacher917
[comments]

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Suçluluk duygusundan nasıl kurtulabilirim? (Aşı ile ilgili) ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 226

2. Merhabalar sayfanız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

3. Kırıkkale merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten inan ki çok hoşuma gitti, saolun 11-01-2021 18:28:31

4. Samsun merkezden ben gaye. Selamlar web siten yeminle çok iyi, şukuladım 17-01-2021 14:35:26

5. Zonguldak dan kimler var. Suçluluk duygusundan nasıl kurtulabilirim? (Aşı ile ilgili) . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 408

6. Kars dan kimler var. Suçluluk duygusundan nasıl kurtulabilirim? (Aşı ile ilgili) . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha iyi, sağolun , memo – 111

7. Bu konu : ” Suçluluk duygusundan nasıl kurtulabilirim? (Aşı ile ilgili) ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden hayran edici, teşekkürler , gaye – 422

8. Aydın merkezden ben memo. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 20-02-2021 23:23:39

9. Kırklareli dan kimler var. Suçluluk duygusundan nasıl kurtulabilirim? (Aşı ile ilgili) . Slm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 95

10. Afyon merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-02-2021 12:57:37

11. Bu konu : ” Suçluluk duygusundan nasıl kurtulabilirim? (Aşı ile ilgili) ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 438

12. Batman dan kimler var. Suçluluk duygusundan nasıl kurtulabilirim? (Aşı ile ilgili) . selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, şukuladım , gaye – 285

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link