Sucul Maymun Teorisi

Bu teoriyi örtbas etmenin burada pek sevilmeyen bir komplo olduğunu hissediyorum. AAT’de ilk kez bir video gördüğümde, tamamen büyülenmiştim. Konuyu biraz daha araştırmak için kullanabileceğim iyi videoları veya başka kaynakları olan var mı? Muhtemelen bu konuyu ele alan birçok YouTube videosu kaldırıldığı için bu konuya pek bakmadım. Teşekkürler.

“Sucul Maymun Teorisi” üzerine 19 yorum

1. Gümüşhane dan kimler var. Sucul Maymun Teorisi . Merhabalar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 326

2. Bu konu : ” Sucul Maymun Teorisi ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 238

3. Adana merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız cidden güzel, teşekkürler 04-01-2021 11:45:14

4. Bu konu : ” Sucul Maymun Teorisi ” çok güzel. Slm siten valla mükemmel, saolun , Aylin – 408

5. Bu konu : ” Sucul Maymun Teorisi ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 333

6. Bu konu : ” Sucul Maymun Teorisi ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 460

7. Nevşehir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2021 15:50:01

8. Gaziantep dan kimler var. Sucul Maymun Teorisi . selamun aleyküm siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 243

9. Kırklareli dan kimler var. Sucul Maymun Teorisi . Selamlar web sitesi ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , – 426

10. Bu konu : ” Sucul Maymun Teorisi ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla iyi, şukuladım , ziya – 21

11. Hatay merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 31-01-2021 19:43:46

12. Bu konu : ” Sucul Maymun Teorisi ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle iyi, sağolun , ziya – 292

13. Bu konu : ” Sucul Maymun Teorisi ” çok güzel. Selam herkese siten harbiden çok güzel, tebrikler , Emine – 211

14. Bu konu : ” Sucul Maymun Teorisi ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 173

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link