Tamam, beni dinle. İlk okuduğumda bunun saçma görünebileceğini biliyorum (birçok komplonun yaptığı gibi) ama lütfen … sadece dinle.

Hükümetimizin (elit, yönetici sınıf) sosyoekonomik statüye dayalı olarak belirli alanlarda su sistemini manipüle ettiğine dair gerçek bir hipotezim var. Flint Michigan’ın daha ince bir versiyonunu hayal edin.

Bu hipotezin bağlamı olarak, yılın yarısını East Hampton’da (Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en zengin bölgelerden biri ve Washington’un seçkinlerinin çoğu için yazlık destinasyon) ve yılın yarısını Staten Island’ın düşük gelirli bir mahallesinde geçiriyorum. East Hampton’dayken, cildimin daha net, daha üretken olduğumu ve çevremdeki insanların genellikle daha çekici olduğunu fark ediyorum. Ancak Staten Island’a döndüğümde cildim kötüleşiyor, motivasyonumu kaybediyorum ve çevremdeki insanlar donuk ve gri görünüyor.

Ne düşündüğünüzü biliyorum ve düşük gelirli mahallelerde stres, uyuşturucu kullanımı, daha az sağlıklı yemek seçenekleri gibi başka faktörlerin de olabileceğini tamamen anlıyorum. Ancak, KENDİM’de bu kadar ani bir değişikliği neden fark ettiğimi açıklamıyor (alışkanlıklarımın tutarlı kaldığı düşünüldüğünde). Daha varlıklı insanların, yoksullaşmış meslektaşlarından daha çekici ve daha mutlu olma eğiliminde oldukları fikri, düşündüğümüzün çok ötesine uzanıyor.

Bunu başka kimse fark etti mi? Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Düzenleme: Social House’un “Magic In the Hamptons” a bakın (bu sihir neyi kastediyor?) + Barstool CEO’su El Presidente’nin Hamptons’da pizzayı incelerken görünümünü NYC’de olduğu zamanla karşılaştırın

Author

63 Comments

1. Selamlar paylaşım gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

2. selamun aleyküm web siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım

3. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

4. Slm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

5. Selamın aleyküm sayfan yeminle dikkat çekici, tebrikler

6. Konya merkezden ben banu. selamun aleyküm siten vallaha mükemmel, face de paylaştım 12-09-2020 13:27:20

7. Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

8. Malatya merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 18-09-2020 21:00:27

9. Giresun merkezden ben gaye. Slm web siten inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 20-09-2020 23:47:39

10. Isparta merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 29-09-2020 12:00:44

11. Gürbüz Reply

Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

12. Mrb paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

13. Şırnak merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım 02-10-2020 11:20:26

14. Slm siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

15. Yalova merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 21-10-2020 17:18:07

16. Karaman merkezden ben Hasan. Selam herkese web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım 25-10-2020 08:28:43

17. Bu konu : ” Suda bir şey mi var? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 130

18. Selam web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

19. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

20. Selam herkese siten harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Suda bir şey mi var? ” çok güzel. Slm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 242

22. Samsun merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 05-12-2020 09:21:12

23. Tokat dan kimler var. Suda bir şey mi var? . Mrb bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, tebrikler , memo – 478

24. Bu konu : ” Suda bir şey mi var? ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 98

25. Bitlis merkezden ben ali. Selam sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 13-12-2020 06:44:28

26. Merhaba web siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım

27. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

28. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Suda bir şey mi var? . selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 37

29. Bu konu : ” Suda bir şey mi var? ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 411

30. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

31. Tunceli dan kimler var. Suda bir şey mi var? . Mrb web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 235

32. Artvin dan kimler var. Suda bir şey mi var? . Merhabalar web siteniz gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 456

33. Çanakkale dan kimler var. Suda bir şey mi var? . Mrb siteniz harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , – 481

34. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. Suda bir şey mi var? . Mrb web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 199

35. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. Suda bir şey mi var? . Mrb siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 357

36. elif yılmaz Reply

Selamlar web siteniz inan ki iyi, face de paylaştım

37. Bu konu : ” Suda bir şey mi var? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 470

38. Eskişehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-01-2021 07:49:38

39. Tunceli dan kimler var. Suda bir şey mi var? . Merhabalar sayfan harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 52

40. Uşak dan kimler var. Suda bir şey mi var? . selamun aleyküm sayfanız inan ki mükemmel, teşekkürler , gaye – 351

41. Merhabalar siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler

42. Bu konu : ” Suda bir şey mi var? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 163

43. Bu konu : ” Suda bir şey mi var? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 370

44. Karaman merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi harbiden dikkat çekici, saolun 01-03-2021 19:17:52

45. Bu konu : ” Suda bir şey mi var? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, saolun , ziya – 130

46. Gürbüz Reply

Hakkari merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, saolun 07-03-2021 23:12:15

47. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Suda bir şey mi var? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 320

48. elif yılmaz Reply

Selam sayfa inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

49. Elazığ dan kimler var. Suda bir şey mi var? . Mrb siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 182

50. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

51. Bu konu : ” Suda bir şey mi var? ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 220

52. Zonguldak dan kimler var. Suda bir şey mi var? . Merhaba herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 57

53. Batman dan kimler var. Suda bir şey mi var? . Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 91

54. Sakarya dan kimler var. Suda bir şey mi var? . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 39

55. Ardahan merkezden ben Emine. Slm sayfanız inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 29-04-2021 02:13:26

56. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-05-2021 05:45:26

57. Samsun merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 06-05-2021 17:32:35

58. Bu konu : ” Suda bir şey mi var? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 480

59. Bu konu : ” Suda bir şey mi var? ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 365

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link