Suda bir şey mi var?

Tamam, beni dinle. İlk okuduğumda bunun saçma görünebileceğini biliyorum (birçok komplonun yaptığı gibi) ama lütfen … sadece dinle.

Hükümetimizin (elit, yönetici sınıf) sosyoekonomik statüye dayalı olarak belirli alanlarda su sistemini manipüle ettiğine dair gerçek bir hipotezim var. Flint Michigan’ın daha ince bir versiyonunu hayal edin.

Bu hipotezin bağlamı olarak, yılın yarısını East Hampton’da (Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en zengin bölgelerden biri ve Washington’un seçkinlerinin çoğu için yazlık destinasyon) ve yılın yarısını Staten Island’ın düşük gelirli bir mahallesinde geçiriyorum. East Hampton’dayken, cildimin daha net, daha üretken olduğumu ve çevremdeki insanların genellikle daha çekici olduğunu fark ediyorum. Ancak Staten Island’a döndüğümde cildim kötüleşiyor, motivasyonumu kaybediyorum ve çevremdeki insanlar donuk ve gri görünüyor.

Ne düşündüğünüzü biliyorum ve düşük gelirli mahallelerde stres, uyuşturucu kullanımı, daha az sağlıklı yemek seçenekleri gibi başka faktörlerin de olabileceğini tamamen anlıyorum. Ancak, KENDİM’de bu kadar ani bir değişikliği neden fark ettiğimi açıklamıyor (alışkanlıklarımın tutarlı kaldığı düşünüldüğünde). Daha varlıklı insanların, yoksullaşmış meslektaşlarından daha çekici ve daha mutlu olma eğiliminde oldukları fikri, düşündüğümüzün çok ötesine uzanıyor.

Bunu başka kimse fark etti mi? Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Düzenleme: Social House’un “Magic In the Hamptons” a bakın (bu sihir neyi kastediyor?) + Barstool CEO’su El Presidente’nin Hamptons’da pizzayı incelerken görünümünü NYC’de olduğu zamanla karşılaştırın

“Suda bir şey mi var?” üzerine 15 yorum

1. Malatya merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 18-09-2020 21:00:27

2. Isparta merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 29-09-2020 12:00:44

3. Şırnak merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım 02-10-2020 11:20:26

4. Yalova merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 21-10-2020 17:18:07

Yorum yapın