Suda ne var?

İçinde su olup olmadığını analiz etmek için ne tür test kitleri var? Bir laboratuvara göndermekle ilgili endişelerim var çünkü dürüst sonuçları geri alacağımı sanmıyorum. Suyu zevkime göre arıtmak için ekipmanın yanı sıra, musluğumdan, duşumdan vb. Çıkmasını istediğim şeyi elde etmeme yardımcı olacak başka hangi seçenekler mevcuttur ..

Her neyse beni düşündüren şey, suyu balık tankları için arıtma ihtiyacıydı ve akvaryum balığım için yeterince iyi değilse, bunun benim için iyi olabileceğine inanmıyorum.

… aliengsxr tarafından gönderildi
[comments]

“Suda ne var?” üzerine 13 yorum

1. Bu konu : ” Suda ne var? ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 93

2. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz harbiden çok iyi, face de paylaştım 06-01-2021 17:17:55

3. Konya merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten harbiden çok güzel, saolun 07-01-2021 12:08:17

4. Manisa merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-01-2021 12:38:30

5. Sakarya dan kimler var. Suda ne var? . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , – 479

6. Amasya merkezden ben ali. Selam siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-01-2021 13:22:23

7. Kocaeli dan kimler var. Suda ne var? . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 7

8. Samsun dan kimler var. Suda ne var? . Selamın aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, saolun , doruk – 421

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link