Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin …

Geçen yıl bu sefer florür hakkında hiçbir gerçek düşüncem yoktu. Daha önce diş macunumda vs. görmüştüm ve su ısıtıcısı kırılıncaya kadar pek düşünmemiştim. O gece çeşme suyunu kaynattım ve tepedeki kalıntıların ne olduğunu merak ettim ve internette avlanmaya başladım. Görünüşe göre aramalarımdan oldukça fazla. Farklı görüşler ancak dişler için gerekli olandan epifiz bezini aptal yerine koymak isteyen bir kabile kadar uzanır.

Örneğin Hitler bunu toplama kamplarında kullandı, Michigan tarafından ilk kez 1945’te evlat edinildi …. ataçtan hemen sonra. Tesadüfleri sevmem.

Reddit ne düşünüyor?

İyot tabletleri ve elma sirkesi içindeyim, o yüzden buradayım.

“Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin …” üzerine 12 yorum

1. Kırıkkale dan kimler var. Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … . Merhaba paylaşımın valla çok güzel, sağolun , emin – 67

2. Çankırı dan kimler var. Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … . Mrb web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 275

3. Bu konu : ” Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden mükemmel, sağolun , gaye – 367

4. Bu konu : ” Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 21

5. Batman dan kimler var. Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … . Selam siten inan ki hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 134

6. Antalya dan kimler var. Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … . Merhaba sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 428

7. Hatay merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-02-2021 22:31:27

8. Bu konu : ” Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 313

9. Gaziantep merkezden ben Emine. Merhaba siten vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 19-02-2021 12:51:00

10. Osmaniye dan kimler var. Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … . Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 35

11. Bu konu : ” Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi iyi, tebrikler , banu – 189

12. Erzincan merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-02-2021 18:07:29

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link