Geçen yıl bu sefer florür hakkında hiçbir gerçek düşüncem yoktu. Daha önce diş macunumda vs. görmüştüm ve su ısıtıcısı kırılıncaya kadar pek düşünmemiştim. O gece çeşme suyunu kaynattım ve tepedeki kalıntıların ne olduğunu merak ettim ve internette avlanmaya başladım. Görünüşe göre aramalarımdan oldukça fazla. Farklı görüşler ancak dişler için gerekli olandan epifiz bezini aptal yerine koymak isteyen bir kabile kadar uzanır.

Örneğin Hitler bunu toplama kamplarında kullandı, Michigan tarafından ilk kez 1945’te evlat edinildi …. ataçtan hemen sonra. Tesadüfleri sevmem.

Reddit ne düşünüyor?

İyot tabletleri ve elma sirkesi içindeyim, o yüzden buradayım.

Author

31 Comments

1. Kırıkkale dan kimler var. Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … . Merhaba paylaşımın valla çok güzel, sağolun , emin – 67

2. Çankırı dan kimler var. Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … . Mrb web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 275

3. Bu konu : ” Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden mükemmel, sağolun , gaye – 367

4. Bu konu : ” Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 21

5. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … . Selam siten inan ki hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 134

6. Antalya dan kimler var. Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … . Merhaba sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 428

7. Hatay merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-02-2021 22:31:27

8. Bu konu : ” Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 313

9. Gaziantep merkezden ben Emine. Merhaba siten vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 19-02-2021 12:51:00

10. Osmaniye dan kimler var. Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … . Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 35

11. Bu konu : ” Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi iyi, tebrikler , banu – 189

12. Erzincan merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-02-2021 18:07:29

13. Bu konu : ” Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 470

14. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Slm siteniz gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 03-03-2021 10:57:56

15. Bu konu : ” Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 158

16. Giresun merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, teşekkürler 10-03-2021 05:21:47

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 2

18. Selamın aleyküm siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 169

20. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … . Selamlar bu web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 443

21. Slm paylaşım yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

22. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … . Selam web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 313

23. Slm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

24. Kırklareli dan kimler var. Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … . Selam herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 440

25. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

26. Bu konu : ” Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 135

27. Bu konu : ” Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 316

28. Bu konu : ” Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 316

29. Bu konu : ” Sudaki florür? Beyindeki nörotoksin … ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, tebrikler , ali – 260

30. Mersin merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 21-06-2021 06:16:31

31. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link