2018’de süfrajet canlanmasına ne oldu? Beyazlar giymiş, erkek egemen sisteme karşı dayanışma içinde birleşmiş kadın milletvekilleri. Hepsi birleşmiş … Muhafazakarlar, özgürlükçüler ve kürtaj, transseksüel hakları, yasallaştırılmış ağır uyuşturucu maddeler, polisi karalama konusunda soğukkanlı olmayan herhangi bir kadın hariç … salıncak durumları. Bu standarda göre, orijinal süfrajetler asla yerden kalkmazdı. Kiliseler, en tutkulu, özverili ve yorulmak bilmeyen işçilerin kaynağıydı.

Hareketin ruhu, zamanın koşulları üzerinde hayal kırıklığından doğdu. Her türlü ikna gücüne sahip kadınlar, erkeklerin verdiği kararlardan ailelerinin mahvolmasını tembel bir şekilde izlemekten bıkmıştı. Oğullarını ve kocalarını görünce dehşete düşmüş, savaşlardan beyinleri ve bedenleri kırılmış, alkol ve uyuşturucu bağımlısı olarak dönmüşlerdir. Bu kriz onları daha az etkili konuları bir kenara bırakmaya ve yalnızca en asil görevlere odaklanmaya teşvik etti. Küçük farklılıkları bir kenara koydular ve sonuç olarak oyu aldılar. Milyonlarca yeni seçmenle kabul edilen ilk büyük yasa 1920 Yasağıydı. Pek çok iyi niyetli politikanın yaptığı gibi kötü bir fikir olduğu ortaya çıktı. Ancak, bu kolektif ortalama yurttaş grubunun bir oylama bloğu olarak sahip olduğu güçle kimse tartışamazdı.

İşte o zaman güçlü olan onları kama sorunları ile bölmeye kalkar. Bu kohortu parçalamak için önyargıdan ve diğer tüm temel içgüdülerden yararlanmaya fazlasıyla istekli olan aç medyadan yararlanın. Anlatıları yönlendirmek için medyayı kullanarak, takoz sorunlarına odaklanırlar. Kadınların oylarını etkili bir şekilde yarıya indirmek. Sponsorlarına uygun olduğu için en ciddi sorunlardan kaçınmak ve bunlardan kaçmak. Alkol, reçeteli ilaç, savunma sanayi reklamcılığı, medyanın gelirinin büyük bir bölümünü oluşturur. Onları besleyen eli ısırmazsınız, bu yüzden ilaçlar serbestçe akarken bitmeyen savaşlar devam eder.

Canlanma gelince? Bu, ciddi bir uzlaşma tutumundan çok bir film gösterimini teşvik etmekle ilgiliydi. 2021’in yorgun kadınları için, çaresizce izleyen Fentanyl, Meth ve depresyon yeni bir genç nesli götürüyor. Açgözlülükle sağlanan arzla birlikte, savaşlar ve yoksulluk tarafından beslenen talep. 1920 Suffragette juggernaut’u yaratmak için savaş karşıtı aktivistlerle birleşen radikal Temperance anının bu kurucusu, Carrie Nation adında az bilinen bir kişi. https://www.britannica.com/biography/Carry-Nation

r / komplo - Suffragette canlanmasına ne oldu?  Birincisinde olduğu gibi, güçlü kuruluşlar, kohortu parçalamak için kar aç medyayı önyargıdan istifade eder.  Anlatıları yönlendirmek için medyayı kullanarak, takoz sorunlarına odaklanırlar.  Kadınların oylarını etkili bir şekilde yarıya indirmek.  En çok kaçınmak ve sapmak ...
r / komplo - Suffragette canlanmasına ne oldu?  Birincisinde olduğu gibi, güçlü kuruluşlar, kohortu parçalamak için kar aç medyayı önyargıdan istismar eder.  Anlatıları yönlendirmek için medyayı kullanarak, takoz sorunlarına odaklanırlar.  Kadınların oylarını etkili bir şekilde yarıya indirmek.  En çok kaçınmak ve sapmak ...

Sadece bir film, başka bir şey yok … Sadece şimdi ilerleyin.

Author

10 Comments

1. Elazığ merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa inan ki hoşuma gitti, şukuladım 20-04-2021 19:04:20

2. Mersin merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 21-04-2021 09:27:31

3. Trabzon merkezden ben hatice. Merhabalar siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 21-04-2021 10:51:26

4. Bu konu : ” Suffragette canlanmasına ne oldu? Birincisi ile aynı, güçlü kuruluşlar kar aç medyayı kullanır ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten mükemmel, tebrikler , Aylin – 251

5. Bu konu : ” Suffragette canlanmasına ne oldu? Birincisi ile aynı, güçlü kuruluşlar kar aç medyayı kullanır ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha mükemmel, teşekkürler , ahmet – 197

6. Manisa dan kimler var. Suffragette canlanmasına ne oldu? Birincisi ile aynı, güçlü kuruluşlar kar aç medyayı kullanır . Slm paylaşım vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 126

7. Malatya dan kimler var. Suffragette canlanmasına ne oldu? Birincisi ile aynı, güçlü kuruluşlar kar aç medyayı kullanır . Selam web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 457

8. Batman merkezden ben gaye. Mrb siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 15-05-2021 18:26:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link