Şükran Günü için insanlarla dolu bir restorana gitmek sorun değil ama ailenle birlikte olmamak !?

İnsanlar hükümetin Kukla ustalarının söylediği her şeyi dinler …. smh. Şükran Günü için Bob Evans’a gittim çünkü ailemi göremedim çünkü hükümet insanları aile toplantıları yapmamaları konusunda uyardıkları gerçeğinden dolayı onları salladı, ancak rastgele insanlarla dolu bir restoranda olmak tamamen sorun değil ve rastgele insanlarla dolu diğer kamusal alanlara gitmek …

… EMSuser11 tarafından gönderildi
[comments]

“Şükran Günü için insanlarla dolu bir restorana gitmek sorun değil ama ailenle birlikte olmamak !?” üzerine 28 yorum

1. Bu konu : ” Şükran Günü için insanlarla dolu bir restorana gitmek sorun değil ama ailenle birlikte olmamak !? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 54

2. Bu konu : ” Şükran Günü için insanlarla dolu bir restorana gitmek sorun değil ama ailenle birlikte olmamak !? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 93

3. Muş merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, twitter da paylaştım 09-12-2020 10:04:14

4. Bu konu : ” Şükran Günü için insanlarla dolu bir restorana gitmek sorun değil ama ailenle birlikte olmamak !? ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 22

5. Bu konu : ” Şükran Günü için insanlarla dolu bir restorana gitmek sorun değil ama ailenle birlikte olmamak !? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok iyi, tebrikler , Emine – 238

6. Bu konu : ” Şükran Günü için insanlarla dolu bir restorana gitmek sorun değil ama ailenle birlikte olmamak !? ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 407

7. Aksaray dan kimler var. Şükran Günü için insanlarla dolu bir restorana gitmek sorun değil ama ailenle birlikte olmamak !? . Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 130

8. Van dan kimler var. Şükran Günü için insanlarla dolu bir restorana gitmek sorun değil ama ailenle birlikte olmamak !? . selam arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, saolun , Emine – 455

9. Eskişehir dan kimler var. Şükran Günü için insanlarla dolu bir restorana gitmek sorun değil ama ailenle birlikte olmamak !? . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 88

10. Balıkesir merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 08-01-2021 01:55:46

11. Bu konu : ” Şükran Günü için insanlarla dolu bir restorana gitmek sorun değil ama ailenle birlikte olmamak !? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 263

12. İzmir merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 17-01-2021 21:15:45

13. Karabük merkezden ben banu. Merhaba paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-01-2021 11:30:03

14. Iğdır merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 29-01-2021 09:03:06

15. Nevşehir dan kimler var. Şükran Günü için insanlarla dolu bir restorana gitmek sorun değil ama ailenle birlikte olmamak !? . selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 365

16. Malatya dan kimler var. Şükran Günü için insanlarla dolu bir restorana gitmek sorun değil ama ailenle birlikte olmamak !? . Mrb web siten yeminle iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 320

17. Rize dan kimler var. Şükran Günü için insanlarla dolu bir restorana gitmek sorun değil ama ailenle birlikte olmamak !? . Selamlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 181

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link