Şükran Günü’nden bir hafta önce haber beslemeleri ve toplu siteler, Şükran Günü toplantılarının sınırlanmasına ilişkin bazı eyaletlerdeki katı kurallarla ilgili hikayelerle doluydu.

Bugün, birinin tatilinin bu kuralın uygulanmasıyla harap olup olmadığını merak ettim.

Muhtemelen dilediği gibi davranan ve onları ihbar etmeye motive olmuş insanlar vardı.

COVID kurallarını ihlal ettiğim için Şükran Günü’nde herhangi bir tutuklama veya alıntı raporu bulamadım.

Burada tutuklamalar veya alıntılar içeren kuralların uygulandığını duyan var mı?

Author

41 Comments

1. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 28-11-2020 23:22:01

2. Ankara merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 29-11-2020 01:12:46

3. Adana dan kimler var. Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? . selamun aleyküm sayfan vallaha çok iyi, şukuladım , Emine – 445

4. Bursa merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten inanki çok iyi, face de paylaştım 06-12-2020 14:04:18

5. Bu konu : ” Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 463

6. Gaziantep dan kimler var. Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? . Selamlar siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım , banu – 270

7. Bu konu : ” Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 30

8. Mardin merkezden ben ahmet. Selam siteniz süper ötesi çok iyi, sağolun 15-12-2020 22:39:10

9. İzmir merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 22-12-2020 00:33:36

10. Mardin dan kimler var. Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? . Selam bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 105

11. Niğde merkezden ben emin. Slm web siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 26-12-2020 11:50:42

12. Bu konu : ” Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 249

13. Bu konu : ” Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 130

14. Rize merkezden ben . Mrb paylaşımın inan ki çok iyi, saolun 02-01-2021 02:22:21

15. Erzurum merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, sağolun 11-01-2021 19:22:26

16. Bilecik dan kimler var. Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? . merhaba arkadaşlar siteniz inanki mükemmel, teşekkürler , mehmet – 26

17. Gümüşhane dan kimler var. Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? . Merhabalar sayfan inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 498

18. Selamlar sayfan ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

19. Çorum merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 15-01-2021 11:01:12

20. Kütahya merkezden ben ali. Mrb paylaşım harbiden hoşuma gitti, şukuladım 15-01-2021 15:37:13

21. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

22. Bayburt dan kimler var. Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? . Merhaba bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 213

23. Mardin dan kimler var. Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? . Selam sayfanız valla iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 11

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 366

25. Bu konu : ” Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 481

26. Elazığ merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız cidden çok iyi, teraziye tıkladım 25-02-2021 18:42:30

27. Çankırı dan kimler var. Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, saolun , hatice – 456

28. Bu konu : ” Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 318

29. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Kırıkkale merkezden ben memo. Selamlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-03-2021 10:24:02

31. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, tebrikler

32. Bu konu : ” Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 255

33. Bu konu : ” Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki dikkat çekici, şukuladım , banu – 434

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 124

35. Adıyaman dan kimler var. Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? . Merhabalar sayfanız vallaha billaha iyi, tebrikler , mehmet – 211

36. Bu konu : ” Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla çok güzel, şukuladım , mehmet – 251

37. Bu konu : ” Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden çok iyi, saolun , doruk – 166

38. Bu konu : ” Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi gerçekten güzel, teşekkürler , gaye – 192

39. Bitlis dan kimler var. Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? . Selamlar bu web sitesi inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 458

40. Bu konu : ” Şükran Günü Toplantıları İçin Herhangi Bir Tutuklama veya Alıntı Bildirildi mi? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 240

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link