Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor

Başka kimse, bu sözüm ona covid hastane aşırı yükünün yılın en büyük DUI tatillerinden birinin hemen ardından gerçekleştiğini şüpheli buluyor mu? Yanılmıyorsam, sarhoş saçmalıklar yüzünden her yıl Şükran Günü ve Noel’de hastanede aşırı yüklenme oluyor. Ardından hatalı covid testlerini uygulayın ve hayali bir hastane Surge elde edin. Biri beni yanlış kanıtlayabilirse, çok minnettar olurum.

“Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor” üzerine 24 yorum

1. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. Mrb sayfan inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 173

2. İstanbul dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . Selam siten vallaha dikkat çekici, şukuladım , banu – 474

3. Mersin dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, saolun , mehmet – 373

4. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 126

5. Kars merkezden ben . Merhaba herkese sayfan inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 10-12-2020 14:50:06

6. Antalya merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 12-12-2020 19:40:46

7. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 249

8. Iğdır dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . Merhaba herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 73

9. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle çok iyi, face de paylaştım , doruk – 112

10. Samsun dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . selam arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 154

11. Siirt dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . Mrb paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 114

12. Çankırı merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 10-01-2021 03:15:31

13. Yalova merkezden ben hatice. Selam herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 11-01-2021 19:22:23

14. Muğla merkezden ben doruk. Slm siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 12-01-2021 18:54:32

15. Tokat merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, tebrikler 15-01-2021 11:40:08

16. Aksaray merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 15:37:43

17. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden çok güzel, teşekkürler , ali – 166

18. Batman dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , – 239

19. Gaziantep merkezden ben . Merhaba sayfan süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 04-02-2021 22:14:00

20. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 461

21. Antalya dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, tebrikler , Hasan – 157

22. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 185

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link