Başka kimse, bu sözüm ona covid hastane aşırı yükünün yılın en büyük DUI tatillerinden birinin hemen ardından gerçekleştiğini şüpheli buluyor mu? Yanılmıyorsam, sarhoş saçmalıklar yüzünden her yıl Şükran Günü ve Noel’de hastanede aşırı yüklenme oluyor. Ardından hatalı covid testlerini uygulayın ve hayali bir hastane Surge elde edin. Biri beni yanlış kanıtlayabilirse, çok minnettar olurum.

Author

40 Comments

1. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. Mrb sayfan inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 173

2. İstanbul dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . Selam siten vallaha dikkat çekici, şukuladım , banu – 474

3. Mersin dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, saolun , mehmet – 373

4. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 126

5. Kars merkezden ben . Merhaba herkese sayfan inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 10-12-2020 14:50:06

6. Afyon merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 10-12-2020 17:34:40

7. Antalya merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 12-12-2020 19:40:46

8. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 249

9. Iğdır dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . Merhaba herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 73

10. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle çok iyi, face de paylaştım , doruk – 112

11. Samsun dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . selam arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 154

12. Siirt dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . Mrb paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 114

13. Çankırı merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 10-01-2021 03:15:31

14. Yalova merkezden ben hatice. Selam herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 11-01-2021 19:22:23

15. Muğla merkezden ben doruk. Slm siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 12-01-2021 18:54:32

16. Tokat merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, tebrikler 15-01-2021 11:40:08

17. Aksaray merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 15:37:43

18. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden çok güzel, teşekkürler , ali – 166

19. Batman dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , – 239

20. Gaziantep merkezden ben . Merhaba sayfan süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 04-02-2021 22:14:00

21. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 461

22. Antalya dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, tebrikler , Hasan – 157

23. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 185

24. Malatya dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . Selamın aleyküm web siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım , hatice – 35

25. Burdur dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . Selam sayfa harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 420

26. Kütahya merkezden ben hatice. Merhabalar web siten yeminle iyi, face de paylaştım 11-03-2021 10:06:36

27. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. Slm sayfa inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 289

28. Merhaba herkese siten vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

29. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 335

30. Hakkari merkezden ben emin. Merhaba herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 27-03-2021 23:48:01

31. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 280

32. Kırıkkale dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . selam arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 462

33. Çanakkale merkezden ben ziya. Slm siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 12-04-2021 10:06:10

34. Hatay dan kimler var. Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor . Mrb paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 478

35. Antalya merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-05-2021 02:26:04

36. Osmaniye merkezden ben hatice. Selamlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 04-05-2021 12:27:53

37. Bu konu : ” Şükran Gününden Hemen Sonra Hastane Dalgalanması Her Yıl Oluyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, tebrikler , doruk – 319

38. Kocaeli merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 07-05-2021 02:12:26

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link