Hepsi aldatmaya dayanıyor …

“İnsanları bekledikleri şeyle meşgul edin; onların tahmin edebildikleri ve projeksiyonlarını onayladıkları şey budur. Onları öngörülebilir tepki kalıplarına yerleştirir, siz olağanüstü anı beklerken zihinlerini meşgul eder – tahmin edemeyecekleri şeyi. “

“Bu nedenle, bilge hükümdar ve iyi generalin grev yapıp fethetmesini ve sıradan insanların ulaşamayacağı şeyler elde etmesini sağlayan şey, önceden bilmedir”

Sun Tzu

… pikcoolski tarafından gönderildi
[comments]

Author

20 Comments

1. Gaziantep dan kimler var. Sun Tzu . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, teraziye tıkladım , doruk – 196

2. Muğla dan kimler var. Sun Tzu . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 231

3. Burdur dan kimler var. Sun Tzu . selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, sağolun , hatice – 36

4. Samsun dan kimler var. Sun Tzu . Selam web sitesi harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 402

5. Bu konu : ” Sun Tzu ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 217

6. Bitlis merkezden ben memo. Merhaba herkese web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım 25-01-2021 22:47:08

7. Giresun merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-01-2021 17:33:27

8. Gürbüz Reply

Selam herkese web siteniz vallaha çok güzel, sağolun

9. Siirt dan kimler var. Sun Tzu . merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 341

10. Çanakkale merkezden ben ahmet. Mrb web siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-02-2021 12:46:37

11. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, tebrikler 06-02-2021 16:21:12

12. Van dan kimler var. Sun Tzu . Selamlar bu web sitesi inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 137

13. Tekirdağ merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz cidden çok iyi, teraziye tıkladım 01-03-2021 21:38:33

14. Artvin dan kimler var. Sun Tzu . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 437

15. Bu konu : ” Sun Tzu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle hayran edici, sağolun , banu – 86

16. Zonguldak merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-03-2021 01:01:11

17. Erzincan dan kimler var. Sun Tzu . Merhabalar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 75

18. Bu konu : ” Sun Tzu ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 458

19. Kayseri dan kimler var. Sun Tzu . Slm siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 190

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link