Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor

Sünger Bob’un savaş yetenekleri ve ham gücü, görünüşte ölçülemez ve inanılmaz derecede güçlü.

Sünger Bob, herhangi bir fiziksel hasarı emme, yansıtma ve saptırma yeteneğine sahiptir. Ayrıca kendi uzuvlarını koparma ve hücrelerini anında yenileme yeteneğine sahiptir. Vücudunun konfigürasyonunu değiştirme yeteneğine sahiptir, böylece vücudunu önemli ölçüde genişletebilir veya mikroskobik hale gelebilir.

Sünger Bob’un güneşin içinde hiç etkilenmeden uyuduğu gösterilen ve güneşin çekirdek sıcaklığının 15 milyon Santigrat olduğu bir sahne var. Bu, SpongeBob’un erime noktası 3422 Santigrat olduğu için tungstenden en az 4383 kat daha güçlü olduğu anlamına gelir.

Sünger Bob’un ayrıca evrenin kendisinin ipini çözdüğü gösterilmiştir. Mevcut kanıtlarla, Sünger Bob, tüm evrendeki akla gelebilecek herhangi bir elementin yapısını uyumlu ve düzenleyebilen bazı yabancı maddelerden yapılmıştır ve görünüşte yenilmezdir, çünkü güneşe dayanabilir ve yalnızca kendisinden zarar alabilir, ancak anında yenilenme gösterir. .

Spongebob’un şekil değiştirme yeteneği henüz yargılanmadı, ancak anlık yenilenmesi, evreni kaplayacak kadar kütle yarattığını kanıtlayabilirdi.

SpongeBob’un diğer boyutlarla bağlantıları olduğu da belirtilmektedir. Sünger Bob, tanrısal güçleriyle iki boyutlu bir varlığı üç boyutlu bir dünyaya bile getirdi.

Basitçe söylemek gerekirse, Sünger Bob ölçülemez bir güce sahiptir. İsterse evreni yeniden şekillendirebilir veya boğabilir ve görünüşte yenilmezdir. O aslında bir tanrıdır. Yenilenmesi dengelenmedi, bu nedenle teoride hücre kütlesini evrenin genişlemesinden daha hızlı yenileyebilirdi. Sünger Bob’un gerçek potansiyel gücü, bu kanıtlara dayanarak görünüşte sınırsızdır.

SpongeBob’un aslında Bikini Bottom’un tanrısı olduğu sonucuna vardım. Görünüşe göre Bikini Bottom’u eğlence amaçlı kullanım için yaratmış ya da dünyayı ezmek için tam gücüne kavuşmak için sabırla beklediği önceki bir yaşamdan reenkarne edilmiş.

“SpongeBob Squarepants” gerçekten de evreni ezmeye hazırlanan evrenin yaşam enerjisini emen ve tam gücüyle savaşmamak için gerçek kimliğini gizleyen bir sünger şeklini alan bir canavar. Sünger Bob süngersiliğini genişleterek veya gerçekliğin kendisini çökertecek kadar büyük bir hipnova yaratarak gerçekliği sıfırlamak için yeterli enerjiyi geri kazandığında tüm çoklu evreni yok ettiğinde şaşırmayın.

Spongebob’un Önemli Özelliklerinden Bazıları:

Gökadayı çözdü

Güneşin içinde kestirdim

Birden çok kez savaştım ve bir savaşta

Vücudunu kitle imha silahları oluşturmak için kullanabilir

Kazma ile üç saniyede bir heykel yarattığında ve mükemmel bir daire oluşturduğunda gösterildiği gibi sanat ustası

Potansiyel olarak yenilmez

İnanılmaz Yenileyici ve şekil değiştirme yetenekleri

Acıya güler

Karate Ustası

Mükemmel müzik öğretmeni

Esasen tüm esnaf Jack

Squidward 2000 yıl ileri giderken ve Spongebob hala hayatta olduğunda gösterildiği gibi sonsuz ömür

Gerçek bir sakinlik durumuna ulaştı

“Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor” üzerine 75 yorum

1. Isparta dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . selamun aleyküm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 332

2. Giresun dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . Merhaba web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler , Emine – 10

3. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , memo – 67

4. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , ali – 416

5. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 475

6. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 222

7. Zonguldak dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, teşekkürler , ali – 416

8. Gaziantep merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 19:24:42

9. Bolu merkezden ben memo. Slm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 16-10-2020 19:24:44

10. Rize dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 456

11. Burdur merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 16-10-2020 19:24:53

12. Niğde dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 304

13. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , ziya – 365

14. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 12

15. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 430

16. Edirne dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . Merhaba herkese siteniz inanki hoşuma gitti, saolun , ziya – 377

17. Karabük merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-10-2020 19:25:45

18. Bingöl dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . selamun aleyküm web siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 176

19. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 343

20. Bursa dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun , ali – 20

21. Kocaeli merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfa inanki hoşuma gitti, tebrikler 16-10-2020 19:26:17

22. Erzurum dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . Merhabalar siten inanılmaz çok güzel, tebrikler , ahmet – 341

23. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi güzel, şukuladım , Emine – 5

24. Gümüşhane dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . Slm bu web sitesi inanki güzel, saolun , Aylin – 248

25. Van dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . selamun aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, tebrikler , emin – 91

26. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 17

27. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 273

28. Tunceli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten harbiden güzel, facebookta paylaştım 16-10-2020 19:26:38

29. Artvin merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, saolun 16-10-2020 19:26:44

30. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Selam herkese siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 311

31. Kastamonu merkezden ben doruk. Selam web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 16-10-2020 19:26:57

32. Kars dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 52

33. Aydın merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-10-2020 19:27:01

34. Kars merkezden ben Hasan. Mrb sayfa inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-10-2020 19:27:26

35. Muş merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 19:27:27

36. Giresun dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . Merhaba sayfan inan ki mükemmel, teşekkürler , memo – 397

37. Rize merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 19:27:49

38. Konya dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . Selamın aleyküm sayfa valla dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 282

39. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden mükemmel, sağolun , ahmet – 75

40. Bingöl merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 19:28:14

41. Burdur merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 16-10-2020 19:28:29

42. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Mrb bu web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 432

43. Eskişehir dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . Selamın aleyküm sayfa cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 389

44. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi iyi, face de paylaştım , – 487

45. Kilis merkezden ben gaye. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 19:29:00

46. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 192

47. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 8

48. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , – 331

49. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki güzel, tebrikler , banu – 200

50. Edirne dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . selamun aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 203

51. Kırıkkale merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 16-10-2020 20:20:52

52. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-10-2020 20:21:40

53. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 152

54. Muş dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . Selam herkese sayfan inanki çok güzel, sağolun , – 18

55. Afyon dan kimler var. Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz iyi, tebrikler , gaye – 476

56. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 379

57. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 124

58. Bu konu : ” Sünger Bob canavarca güce sahip bir varlık ve gerçek kimliğini saklıyor ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki güzel, twitter da paylaştım , emin – 202

Yorum yapın