Bu yüzden birisi, bu tür konulara olan ilgime rağmen, hiç duymadığım Eylül 2018 SSO FBI Baskını hakkında az önce TikTok’ta paylaşımda bulundu.

Görünüşe göre Gözlemevi, SUV’lerin ve helikopterlerin siteyi kuşattığı ve federal ajanların kontrol altına aldığı 6 Eylül 2018 baskını sonrasında yaklaşık iki hafta boyunca kapatıldı.

Bazı hafif araştırmalar, beni, çalışanlardan birinin (bir hademe) görünürde, baskının amacı olan o konumdan CP’ye internetten baktığı gibi resmi hikayeyi veren bazı makalelere götürdü. Sonuç olarak, hiçbir suçlama yapılmadı (kendi sonuçlarınızı çıkarmanıza izin vereceğim).

Bölge, muhtemelen yerleşim bölgesini korumak için yalnızca bir iskelet ekibi ile neredeyse mothballed, personelin çoğunluğu Colorado’daki isimsiz bir tesise taşındı.

Anormal jeolojik ve meteorolojik aktiviteyi kataloglamaya başladığım sıralarda bu benim için garip bir şekilde önemli. Aynı zamanda o sırada meydana gelen şiddetli jeomanyetik değişiklikleri daha iyi anlamaya çalıştım ama bu bilgilerin neredeyse tamamı mevcut değildi.

Kriz uyarı haritaları güncellenmiyordu, bir süre sonra ve internetteki tüm videolarda bunu tartışan sadece iki tane bulabildim. Biri, direklerin çok hızlı bir şekilde yer değiştirdiğini ve enstrümanları güvenilmez hale getirdiğini söyleyen bir havalimanını kapsayan yerel bir haber ekibindendi ve diğeri, Neil deGrasse Tyson’ın bu fikri reddeden bir videosuydu (yine kendi sonuçlarınızı çizin).

Uzun lafın kısası, iki yıl önce (yaklaşan bir feci jeomanyetik olay), “acıdan” önce başlayan ilk sonuçlarımı sürdüren, bağlantısız, ancak görünüşte doğal olaylardan bağımsız olarak sonuçlar çıkardım. Sonuç olarak, o zamanlar kitle iletişim araçlarına çok az maruz kaldığım için yatalak (ve daha sonra kelimenin tam anlamıyla komada) olduğumu eklemek isterim. Siyasete meyilli değilim, çok fazla haber izleyen biri de olmadım. Bir pusula, bir çiftçi almanak kullandım, birkaç şeyi google’da arattım ve sonra ziyaretçilerden olup bitenler hakkında bilgi aldım, benim iddialarım doğru olsaydı, bu dünyada uygun bir şekilde, tamamen mantıklı olurdu. Ben hiç kimseyim. Tüm hayatı boyunca bolca zamanı olan ve bir şeylerin yolunda gitmediğini fark etme konusunda oldukça iyi olan bir adam. Mesele şu ki, yukarıda bahsedilen alanların hiçbirinde uzmanlığım olmadığı için bunu fark edebilseydim, o zaman belli ki tek kişi ben değildim.

Bu gözlemevi baskınından haberdar olmak, o sırada, herhangi bir ilgili yaklaşan felaketten kurtulma şansımı arttırabilirdi. Belki bir şey olur. Belki hiçbir şey yapmaz. Her iki durumda da, dünya daha da kötüye gidiyor ve kötü bir şey bu şekilde geliyor.

Şiddetle tavsiye ederim, eğer bunu okuyorsanız, boş boş kum saatinin bitmesini izleyerek bir gün daha boşa harcamayın. Bir ağaç dikmek için en iyi zaman hakkında ne derler bilirsiniz. Herkese iyi şanslar.

…reallydjblockchain tarafından gönderildi
[comments]

37 Comments

1. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım

2. Selam siten inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Tekirdağ merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten valla çok güzel, saolun 14-07-2021 09:12:20

4. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi . Mrb paylaşım inan ki hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 123

5. Sivas dan kimler var. Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi . Mrb sayfa yeminle hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 278

6. Rize merkezden ben emin. Merhaba sayfan cidden hayran edici, şukuladım 15-07-2021 08:16:36

7. Ardahan dan kimler var. Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi . Selamın aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 207

8. Bu konu : ” Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 369

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 149

10. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz valla hayran bıraktı, sağolun 19-07-2021 15:59:38

11. Antalya merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım 20-07-2021 13:08:10

12. Bu konu : ” Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 6

13. Muğla merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz cidden güzel, linkedinde paylaştım 24-07-2021 23:32:40

14. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hoşuma gitti, tebrikler

15. Bu konu : ” Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 418

16. Bu konu : ” Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, teşekkürler , Emine – 173

17. Bu konu : ” Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 382

18. Selam siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Hatay dan kimler var. Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkat çekici, saolun , hatice – 423

20. Sinop merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi iyi, sağolun 06-08-2021 18:49:19

21. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, sağolun

22. Bu konu : ” Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 438

23. Bayburt merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfa cidden çok güzel, sağolun 10-08-2021 21:48:46

24. selamun aleyküm paylaşım cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

25. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

26. Hatay dan kimler var. Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi . Merhaba herkese siteniz vallaha güzel, teşekkürler , emin – 380

27. Bu konu : ” Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim güzel, tebrikler , hatice – 262

28. Bu konu : ” Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki güzel, teraziye tıkladım , – 387

29. Bingöl dan kimler var. Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi . Selam web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 287

30. Bu konu : ” Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 54

31. Selamlar sayfanız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Bu konu : ” Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 267

33. Bu konu : ” Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 143

34. Antalya dan kimler var. Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi . Slm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 55

35. İstanbul dan kimler var. Sunspot Güneş Gözlemevi, FBI Tarafından Baskın Edildi . Mrb sayfa cidden çok güzel, saolun , ali – 493

Write A Comment