Amazon, Google ve Apple dahil olmak üzere bir dizi teknoloji şirketinin Parler’ı sunucusundan yasaklayan en son şirketi. Parler CEO’su John Matze, Fox News’e şunları söyledi: ‘Kısa mesaj hizmetlerinden avukatlarımıza e-posta sağlayıcılarına kadar her satıcı, aynı gün bizi de terk etti’. Sonuç, Parler’ın çevrimdışı olması ve muhtemelen işsiz kalmasıdır.

Muhafazakarlar arasında popüler olan sosyal medya uygulaması, ölümcül Capitol Hill isyanının ardından sitede dolaşan şiddetli mesaj selinden dolayı sunuculara kapatılıyor. Ancak hareketin eleştirmenleri, muhafazakar seslerin tamamen sansürlenmesine yönelik başka bir adım olduğunu söylüyor. ABD Başkanı Donald Trump bile Facebook ve Twitter’dan süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Yasaktan anlaşılır bir şekilde sinirlenen Matze, ‘Bu, teknoloji devlerinin pazardaki rekabeti ortadan kaldırmak için düzenlediği koordineli bir saldırıydı. Çok hızlı çok başarılıydık. Rekabet ve ifade özgürlüğüne karşı savaşın devam etmesini bekleyebilirsiniz, ancak bizi saymayın. ‘

DAHA: https://on.rt.com/az5a

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” Şunu hatırlayın -> (daha da kötüye gidecek) “Amazon, Parler’ı sunucusundan yasaklamak için Google ve Apple dahil olmak üzere bir dizi teknoloji şirketinin en son şirketi. Parler CEO’su John Matze, Fox News’e şunları söyledi: avukatlarımıza e-posta sağlayıcılarına yönelik hizmetler, bizi de terk etti … “ ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim güzel, saolun , Emine – 152

2. selam arkadaşlar siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

3. Bu konu : ” Şunu hatırlayın -> (daha da kötüye gidecek) “Amazon, Parler’ı sunucusundan yasaklamak için Google ve Apple dahil olmak üzere bir dizi teknoloji şirketinin en son şirketi. Parler CEO’su John Matze, Fox News’e şunları söyledi: avukatlarımıza e-posta sağlayıcılarına yönelik hizmetler, bizi de terk etti … “ ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 468

4. Afyon merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten valla güzel, saolun 18-03-2021 20:37:08

5. Slm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

6. Karabük dan kimler var. Şunu hatırlayın -> (daha da kötüye gidecek) “Amazon, Parler’ı sunucusundan yasaklamak için Google ve Apple dahil olmak üzere bir dizi teknoloji şirketinin en son şirketi. Parler CEO’su John Matze, Fox News’e şunları söyledi: avukatlarımıza e-posta sağlayıcılarına yönelik hizmetler, bizi de terk etti … “ . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 45

7. Sakarya dan kimler var. Şunu hatırlayın -> (daha da kötüye gidecek) “Amazon, Parler’ı sunucusundan yasaklamak için Google ve Apple dahil olmak üzere bir dizi teknoloji şirketinin en son şirketi. Parler CEO’su John Matze, Fox News’e şunları söyledi: avukatlarımıza e-posta sağlayıcılarına yönelik hizmetler, bizi de terk etti … “ . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 495

8. Çankırı merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-04-2021 10:24:21

9. İstanbul dan kimler var. Şunu hatırlayın -> (daha da kötüye gidecek) “Amazon, Parler’ı sunucusundan yasaklamak için Google ve Apple dahil olmak üzere bir dizi teknoloji şirketinin en son şirketi. Parler CEO’su John Matze, Fox News’e şunları söyledi: avukatlarımıza e-posta sağlayıcılarına yönelik hizmetler, bizi de terk etti … “ . Selamlar sayfa vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 366

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link