Super Bowl Bulanıklığı

SS: MSM, Florida’nın ticarete açık olduğunu tüm dünyaya bildiremez. Tüm saha çekimlerinde kalabalığın portre moduna benzer şekilde bulanıklaştırılması, maskelerin gerekli olduğu anlatıları sürdürebilmelerinin tek yoludur. Özel kutulardaki herkesin resimlerini gösterdiklerinde bunu hatırlasalar.

… advertisingNPC tarafından gönderildi
[comments]

“Super Bowl Bulanıklığı” üzerine 10 yorum

1. Antalya dan kimler var. Super Bowl Bulanıklığı . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 367

2. Bu konu : ” Super Bowl Bulanıklığı ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 130

3. Kütahya merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkat çekici, saolun 08-02-2021 08:04:23

4. Rize merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 08:08:37

5. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, sağolun 08-02-2021 08:21:53

6. Bu konu : ” Super Bowl Bulanıklığı ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 387

7. Bu konu : ” Super Bowl Bulanıklığı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha hayran edici, teşekkürler , Hasan – 447

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link